Survivordaki sms olayı sizcede saçmalık değilmi?

Mesela merve finali haketmedi smsler sayesinde 1. i oluyor millet sadece onu milli sporcu oldugu için destekliyor çok saçma. Bence Finalde hilmicemla kalmalıydı + şampiyon smsle seçilmemli 1-1 yarışmalar yapılmalı şampiyon öyle seçilmeli . Ayrıca acun merveye oynuyor. Şimdi mervenin babasıda merveye oy toplamak için ne türlü türlü konusuyor kaç tane madalyası varla bu kızın fedarasyonla kavgalı degilmi böyle bir sporcu 2 senedir bu survivorda neden aç kalıyor zorluklarla boğuşuyor bu sporcunun herşeyine zarar verir rakipleri canavar gibiyken iyi beslenip egzersiz yaparken merve aydın camurlala boğuşuyor babasıda duygu sömürüsü yapıyor BU survivoruda Turabi haketti arkadaşım bukadar basit

• Katılıyorum
    55% (11)100% (9)69% (20)Oy Ver
  • Katılmıyorum
    45% (9)0% (0)31% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• Hak etti turabi kazanmasını bende cok sevındım.. merve kazansaydı yok artık dıyecektım.. merve ve babası cok hava atıyrlar yok benım kızım yarısmacıydı onu yaptı bunu yaptı sacma sapan konusuyor ve babasıda baya salladı yanı türkıyede survıoru pgramı ızlıyor yanı babasıda sallınca dahada rezıl oldular.. merve ve aılesı sevmedm hıc mal gıbıler... ama turabı ıle aılesı tanımasamda ıyı saygı cnayakın benzıyorlar gercekten bende cok sevındım.. merve kazanamayınca kım bılır aglıyordu aglasında sussun artık kendını begnmıs bu kız hıc sevmedm... turabı bu ödülü hak etti bende çok sevındım..

0|0
    1|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Evet saçma parayı acun kazanıyor :)

Neyseki Merve'nin öyle bir babası var. Konuşur biraz oyunu düşürür Merve'nin :)

3|2
    0|0
  • Katılıyorum

0|0
    0|0
  • aynen bn 2 tane oy kullandım turabi yazın 1890 a gönderim 2 tl cik sadece arkadaşlar. merve egolu bir kız, babası da öyle

0|0
    0|0
  • Katılmıyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Survivor bir şov programı. Orada olan şeyler ve izleyiciye gösterilen şeyler arasında dağlar kadar fark var. Sms olayı saçmalık fakat program ve kanalın kazanç sağladığı yollardan biri bu, diğeri de reklamlar. Bu kadar çok ciddiye almayın.

1|0
    0|0
    • E tabi orda kaldıkları boyunca hesaplarına haftalıok 15 bin lira yatıyormuş ondan cogu insan elenmek istemiyor. Ama mervenin amacı iyice konusulmak ünlü olmak

• Öyle bir şey yok. Merve, Ahmet, Ayşe, Fatma kim olduğu fark etmiyor. Hepsinin kendine ait rolleri var ve hepsi bu rolleri oynuyor. Yarışmanın ilk gününde, kimin kazanacağı, nasıl kazanacağı, neler yaşanacağı zaten belli.

• O tür bir sirk gösterisinin zaten kendisi saçma!

0|0
    0|0
  • haklısın

0|0
    0|0
  • Aynen öyle

0|0
    0|0
Yükleniyor...