Tuğçe Kazaz uzmanlık alanı olan ''Dinler Tarihi'' kitabı yazıyor. Sizlerin görüşleri nelerdir?

Tuğçe Kazaz uzmanlık alanı olan ''Dinler Tarihi'' kitabı yazıyor. Sizlerin görüşleri nelerdir?
Manken Tuğçe Kazaz, "Dinler Tarihi" kitabı yazdığını açıkladı.

Twitter adresinden açıklama yapan Kazaz, "Bir solukta yazdığım 'Dinler Tarihi' adlı yeni kitabım çok yakında seçkin kitapçılarda satılmaya başlayacak" dedi.

Kazaz, bir süre Hristiyanlığa geçmiş sonrasında ise yeniden din değiştirerek yeniden Müslümanlığı tercih etmesiyle biliniyor.

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• Saçma bir insan olduğunu düşünüyorum
    Bunun gibi insanların ülkemiz adına birsey yapmasını konuşmasını istemem
    Gerçi bu millet uyutulmayi seviyor

1|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• can sıkıntısıyla din nasıl değiştirilir diye kitap yazsaymış keşke şaklaban :/

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Allah için bu kadın yazmasın birşey. Hayatımda bir çok saçmalayan insan gördüm fakat bu kadın kadar değil.

0|0
    0|0
  • Kadın haklı, bende ikide bir din değiştirsem yazardım bu kitabı :D

1|0
    0|0
  • Sevmiyorum bu malı

0|0
    0|0
  • akıllıca düşünmüş bütün dinleri yaşamış biri olarak :D

0|0
    0|0
  • değşik

0|0
    0|0
  • Döne döne sonunda tecrübelerinden kitap mı yazacakmış... Fingirdek olsaymış kitabın ismi..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bu ATATÜRK e hakaret eden daha düne kadar memesini açan hristiyan olan sonradan da Akp yalakalığı yapan değil mi?

1|0
    0|0
  • Araştırmış, bilgi edinmiş, tecrübe etmiş ve sonunda doğru yolu bulabilmiş. Doğru yoldan bu denli uzak olan insanların hakarette bulunmalarına anlam veremiyorum. Hem kendi düşünceleri için saygı beklerler hemde başkalarına karşı hakaret ederler. Bir insanı sevmek zorunda değilsiniz. Lakin herkesin, herkese saygı duyması gereklidir.

*iç ses* O insanın size herhangi bir zararı yoksa tabi.

0|0
    0|0
  • Mal bir kadin

0|0
    0|0
  • müslümanlığı tercih etti evet iyi yaptı

0|0
    0|0
Yükleniyor...