Yaz dizilerinde takip ettiginiz diziler?

Güneşin kızları; oyuncular ve dizi hakkındaki yorumlarınız?
Yaz dizilerinde takip ettiginiz diziler?

Çilek kokusu; oyuncular ve dizi hakkındaki yorumlarınız?

Kiralık Aşk; oyuncular ve dizi hakkındaki yorumlarınız?

0|0
9|8

En İyi Kız Görüşü

• güneşin kızları bir harika bütün olaylar yaz vurucak olbilcek birsürü olay var aklımda dizi harika

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Türkiye de dizi sekterü çok gülünç ahahaha :)))).
    Uyanın da bir kendinize gelin beyler. Hiçbir yaratıcı konu yok, hiç bir sağlam kurgu yok. Oyuncularda oyunculuk namına cevher yok. Sadece yakışıklı ya da güzel oldukları için kendilerini oyuncu sanıyorlar.
    Ha bide şey yapmıyorlar mı :))))) bu zengin iş adamı rolü falan filan adı altında tüm zenginlikleri gözümüze sokma çabası..
    Sonuç olarak şuraya bağlıyorum BEHZAT Ç YENİDEN BAŞLASIN AMİN :D

0|0
    0|0
  • açıkçası gerçekten ilgimi çeken kiralık aşk ve adı mutluluk oldu. o kadar kanaldaki onca diziden bu ikisi şu an hoş ve izlenir duruyo. ama çok tutmayabilir dediğim güneşin kızları baya iyi çıktı o da ayrı konu :)

0|0
    0|0
  • Lanet girsin hepsine

0|0
    0|0
  • Hiçbiri tv izlemiyorum

0|0
    0|0
  • Hiçbiri

0|0
    0|0
  • Çilek kokusu ilgimi çekti * kiralık aşkta tatlı

0|0
    0|0
  • Kısa kalırlarsa hepsi güzel tad bırakır. Yaz dizileri güzeldir. Bu sene hepsi iyi..

0|0
    0|0
  • hepside güzel

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Kiralık Aşk'taki adam çok tatlı ya, karizmatik yakışıklı falan 😍 Çilek kokusundaki adamda yakışıklı, kız da güzel 😄 Hepsini izliyorum burdakilerin, güneşin kızlarını pek beğenmedim -,-

0|0
    0|0
  • Hiçbiri.

0|0
    0|0
  • Hiçbiri

0|0
    0|0
  • Hiç biri

0|0
    0|0
  • kiralık aşk hoş vakit geçirmek için izlenebilir oyuncular da iyi bence başrol kadın çok çekici :) çilek kokusu da konusunu pek sevmesem de oyuncular gayet iyi. güneşin kızlarına hiç bakmadm

0|0
    0|0
  • Kiralık Aşk fena değil

0|0
    0|0
  • Güneşin kizi

0|0
    0|0
  • kiralık aşık ve çilek kokusu çok klasik sıradan güneşin kızlarını beğendim sadece onu izliyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...