Survivor'ı izliyor musunuz, sizce bugünkü yapılan oyun adaletli miydi?

bence Acun bildiğin kendini şimdiye kadar zayıf halka olarak gösteren sinsi begüm'e göre düzenlemiş oyunu
şimdiye kadar hep gönllüleri tutuyordum ama şu kızın yüzünü gördükten sonra umarım merve kazanır yarışmayı
bir embesil yüzünden Hasan'ı harcadılar
ay hele ki o sayı yerleştirmelerde de Hasan'ın performansı neydi öyle beyninde sorun olduğunu düşünmedim değil iki saat 4 ü yerleştiremedim gıcık oldum izlemiyorum :D

Güncellemeler:
Hilmi ve turabinin hasan'ın smsi merve'den yüksek değilse biz çoktan kaybettik mk diyerek birbirlerine bakışı ahahah çok komikti
Şampiyon da belli oldu böylece

0|0
12|8

En İyi Kız Görüşü

• Aynen bende Merveyi destekliyorum :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• turabi kazandı mı

0|0
    0|0
  • İzlemem, izleyenide sevmem.

0|0
    0|0
  • inşallah merve kazanır

0|0
    0|0
  • Hakan Hatipoğlu adamdır hak edende oydu ama elendı ne adaleti? :)

0|0
    0|0
  • Oylamada merve hasanı eledi.

0|0
    0|0
  • Ayarlı olduğu belliydi benim dediklerim Kıbrıs gidecek eğer hasan halk oylamasında elenmezse tutacak kırılmadan hasan merveden biri ile begüm bu üçlüden biri ödülü kazanacak turabi ile hilmicem kazanamayacak

0|0
    0|0
  • Bu soruyu gizleden sormadaki mantik ne :) bence bir dumen var

0|0
    0|0
    • ahhah saçmalamayın :))

• begüm gitseydi keşke
      açıkçası artık Merve'nin kazanmasından yanayım çok emek verdi aynı Turabi ve Hilmi gibi

• aynen bakalim kim gitcek sen turabi destekle bosver onlari

• İzlemiyorum şükür

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Yalnız sms oylamasının noter onaylı sonuçları sosyal medyaya sızmış. Ve sıralama kesin olarak şu şekilde
    1) Hilmicem İntepe
    2) Merve Aydın
    3) Hasan Yalnızoğlu
    4) Serenay Aktaş
    5) Hakan Hatipoğlu
    6) Doğukan Manço
    7) Ece Begüm Yücetan
    Hepsinin sayısı da küsüratına varıncaya kadar yazıyordu ama maalesef aklımda kalmadı :D
    Yani demek istediğim olası bir merve-hilmicem sms'inde merve direk olarak eleniyordu. Şansı varmış kalmış, Begüm de aynı şekilde. Ha tabi finalde ne olur bilemem

1|0
    0|0
  • Aynen... Şımarık ve herkese yarana yarana oraya kadar gelen sürt. kler kraliçesi yüzünden Hasan elendi. Hasan da saf biraz, hala onu savunuyor..

0|0
    0|0
  • +1 kesinlikle katılıyorum

1|0
    0|0
  • Begüm malı gitmeliydi

1|0
    0|0
  • begume gore duzenlenmis

0|0
    0|0
  • Aynen katiliyorum bence hasanin bilerek kotu oynadığını dusunuyorum begumle merve ciksaydi oylamaya tabiki merve alirdi

0|0
    0|0
  • İzlemiyorum.

0|0
    0|0
  • Hakan ve Serenayı elediler. Finaldekiler umrumda değil hepsi samimiyetsiz.

0|0
    0|0
  • Hilmicem garantiledi ya 😅😍😍😍😍😍😍

0|0
    0|0
  • Begüm malı kazandı merve gitmemeli yaa

0|0
    0|0
    • Umarım gitmez merve aynen bir mal yüzünden

• Bende öyle umuyorum ama begüm kazanınca whatsappdan mesaj yağdı merve gitcek diye. Kara kızım gitmicekkk

• Yok yok hasan gidicek :)

• Bu sene ki survivor cok berbat.

0|0
    0|0
    • Daha önceleri hiç izlemedim ilk defa izliyorum ama berbat buna katılıyorum

Yükleniyor...