Hangi magazin dergilerini veya internet sitelerini takip ediyorsunuz?

Buraya sırf xper kasmak için "Takip etmiyorum ben", "Yok kardeşim" vb. yorumlar yazmazsınız umarım.

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Sadece dergi deseydin takip etmiyorum derdim ancak net siteleri var bir kaç tane, ks, incicaps, 9gag, face, arada; technopat, appleyardim (org ile biten) ve onedio

0|0
    0|0
  • shiftdelete

1|0
    0|0
    • Yaşayan herkes için bir iyilik yap, beynini aldır. Çok geç sayılmaz.

• Ama ben onu başkasına yazıyorum sanmıştım, yorumu yapınca fark ettim çok üzgünüm.

• demek basimiza gelecekmis nasible kavga edilmez ;) onemli degil

• Blue jean ile billboard alırdım eskiden son zamanlar bulamıyorum

0|0
    0|0
    • Ben blue jean'i 7.-8. sınıfta okurdum. Geçenlerde gördüm hala var galiba.

• Şeyde vardı ya Eminönü'nde ya Kadıköy'de dergi bayiilerinde. Daha birkaç hafta oldu ama neresiydi tam hatırlamıyorum işte.

• Tamam teşekkür ederim, bulurum ben

• Takip etmiyorum ne yani yalan mı söyleyeyim? Bir tek Ks var işte

0|0
    0|0
  • ama takip etmiyorum ki :D

0|0
    0|0
  • bakmam öyle şeylere

0|0
    0|0
  • Magazinden uzağım banane milletin hayatından. İnternet sitesi olarakta mistik yani insanüstü , doğaüstü ve bilimsel site ve sayfaları takip ederim

0|0
    0|0
    • Magazin sadece insan hayatına ışık tutmaz ki. Hürriyet magazinden bahsetmiyorsak eğer. Hemen hemen bütün magazin sitelerinde sanat, sokak sanatı, müzik, etkinlikler, teknoloji vs. bir sürü alt konu var.

• Onlarıda internetten gördüğüm kadarıyla ya da kulağıma geleni kadar takip ediyorum daha çok odamda yaşadığım için pek umrumda değil dışarıda olan şeyler. Bilim ve büyü (kısaca büyü) bana bu oda da yeter diye düşünüyorum :D

• onedio var sayılır mı =//

0|0
    0|0
  • Takip etmiyorum yok kardeşim :) oldumu :) hiç işim olmaz diyeyim bu da benden gelsin :)

0|0
    0|0
  • Sence magazin dergileri ve internet bu kadar önemli mi

0|0
    0|0
    • Ben medyacıyım. Ve bu işin içindeyim, yoksa neden sorayım?

• Doğuş'un yayınları yani. Ben staj yapmıştım orada

• Hmmm anladım. Kaliteli dergiler

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...