Magazin haberleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bu tip magazin haberleri ilginizi çekiyor mu?

http://www.haberalarmi.com/kategori/magazin/

• Evet
    20% (2)0% (0)17% (2)Oy Ver
  • Hayır
    20% (2)50% (1)25% (3)Oy Ver
  • Çok saçma!
    60% (6)50% (1)58% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|0

En İyi Kız Görüşü

• ya ünlülerde biz gibi insan düşünsene birileri seni sürekli takip ediyor gına gelir valla ayrıca onların hayatlarından bişeyler öğrenince elimize ne geçcekki onnlarda normal insan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Çok önemli değil ama arada okuduğum olur...

0|0
    0|0
    • Ciddiye alınmadığı sürece eğlenceli yazılar ve görseller bence magazin haberleri. Ciddiye alanları zaten anlamıyorum ben? :)

• Hunilisinden deli hemde :D

• Hunuli bide :D iyiymiş.

• son dakika gelişmeleri dışında hiçbir haber ilgimi çekmez. Bilgilendirme amaçlı haberleride adı üstünde zaten bilgim olsun diye takip ederim

0|0
    0|0
    • O halde magazin hiç size göre değil?

• Her konuda magazin yapılabilir ama ünlülerin hayatı gibi şeyler ilgim dışı spor magazin daha keyifli mesela.

• Ünlülerin hayatından çok yaptıkları garip ve akıl almaz şeyler eğlendiriyor beni. Ciddiye alıp sinirlenen tiplerden değilim.

• Sürekli kargaşa ile ilgilenmek yerine ara sıra yüzünüzü güldüren magazin haberlerini de okumanız gerek. Üstelik buradakilerin hiçbiri asparagas haber değil.

0|0
    0|0
    • Bende okuyorum bazen, seviyorumda magazin haberlerini eğlenceli :) gün içinde yeteri kadar sıkıntılı ve stresliyiz zaten

• bazen iyi de %95 de abartı saçma geliyor bana

0|0
    0|0
    • Abartanlar çok evet, saçmalıyorlar ama abartmadan magazin yapanların ki gayet hoş oluyor :) bazı magazin haberlerini okurken ya da izlerken cidden çok eğleniyorum.

• Yeteri kadar stresli ve sıkıcı zaten hayat, ara sıra böyle şeylerde lazım bence o_0

• orası doğru bak şimdi ^^

• Hayır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...