Magazin programlarının sanki çok önemliymiş gibi her akşam ekran olmasını nasıl değerlendiriyorsunuz?

magaznim programlari sanki cok onemliymis gibi her aksam ekran oluyor, ordada kalmamis yarinin reklaminida yapiyorlar, bilmem:Gulben Ergen Angelina Jolie yi taklit ediyor "yarin aksam izleyeceksiniz" cooookkkk sacma degil mi?

Güncellemeler:
ne olucak bizim halimiz? baska ulkelerin dizilerine bak bizimkilere bak, bazilari guzel haklarini yemiyelim simdi, ama sadece guzel ve yakisikli oyuncular, guzel decor ve modayla kaliteli dizi diyemezsin, dizinin konusu cok onemli biz hala kiz olan kiskancliklari yesilcamin modern olmus tarziyla karsi karsiyayiz

0|0
9|13

En İyi Erkek Görüşü

• banane elin ünlüsünden :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Bence saçma değil, izleyeni var ki yayınlanıyorlar. TV dünyası izlenmeyen şeyleri yayınlamaz, reklam gelirlerini iyi hesaplar. Bu bir ticaret sonuçta

O insanların hayatına imrenen çok insan var, mesele bu

0|0
    0|0
  • İnsanlarımızı aptallaştırmak özendirmek mükemmeliyetçiliğe sürüklemek marka bağımlısı yapmak kolay yoldan zengin olabilme hayallerine sürüklemek isyan ettirmek benliğinden soğutmak ve uyutmak için çok zekice bir projedir. Hiç olmamalı banane milletin siktiriboktan hayatından.

0|0
    0|0
    • anlasalar iyi olur

• Toplumu bilinçlendiremiyoruz bu ülke siyaset ölüm vakaları ve magazinle devir daim yapan bir ülke eğitime eğitici şeylere bilinçlendirmek isteyen insanlara açılan kapı ve harcanan para çok az veya yok.

• Dizilerin %90 ı insanların hayatlarına model olmaya ve yön vermeye yönelik bilinç altını iğneleyen şeylerle dolu. Ülkemizdeki dizilerin başka ülkelerde çok fazla izlenmesiyle övünüyoruz bunun sebebini kimse sorguluyormu? Yapamadıklarından değil istemiyolar ülkelerinde böyle şeyler olsun biz bu şekilde devam edelim düşünemeyen toplum gerizekalı yetişen çocuklar sonuç budur böyle olacaktır.

• Magazin & Tv ilk sorusu a bu tasinmis :D

millet sagolsun diyorum
    Baksana aylarca yeni konu maddesi istendi
    Din dendi Tartisma dendi Siyaset dendi
    bunlarin hepsi ama hepsi bilgiyle ancak yorum yapilabilir
    ama onlar bize magazin i mubah gordu..

0|0
    0|0
  • izleyen var ama onlar da para kazandırıyo

0|0
    0|0
  • cogunluk ızlıyor oyuzden cunku medya dunyası ıyı bır pazar ve hedef kıtle cahil yayınlarda o bılınce gore yapıyorlar turkıye cogunlugu cahıl nufustan olusan bı ulke dunyayı dolasan bırı olarak bunu sana kesın dılle soleyeyım

0|0
    0|0
  • günün her saatinde yayınlanan saçma sapan dizilere ne demeli? burası Türkiye. yeter ki insanımız izlesin ve patronların ceplerine para girsin. gerisi mühim değil

0|0
    0|0
  • milletin artik sorunlardan sitki siyrildi, onadan dolayi haberlerden ve gercek hayattan kacip bu tip programlara yoneliyorlar.

0|0
    0|0
  • Son derece gereksiz ama halkımız çok yoğun ilgi gösterdiğinden reyting adına bukadar gündemde

0|0
    0|0
  • gereksiz kendi hayatimiz bittide millet ne yapiyo ona bakalim. sacmalik

0|0
    0|0
  • çok saçma. genelde izlememeyi tercih ediyorum

0|0
    0|0
  • bu paparazzi olayı dünyanın her yerinde hastalık, yalnızda ülkemize has bir durum değil :/

0|0
    0|0
  • Malesef turkiyenin zeka seviyesini

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Katiliyorum kimin bosandigindan kimin makyajinin elbisesi ile uyumlu olmadigindan bize ne gerci izleyen izliyor orasi ayri durum. Sadece yeni cikan filmleri tanitsalar ne izleyecegimiz konusunda bilgi verseler unlulerin ozel hayatlarina girmeseler rahat edecegiz

0|0
    0|0
  • saçma bulanlar çok lakin izleyenler daha çok. böyle proglarım yayına sürülmesini sağlayan bir büyük izleyici kitlesi var: ev hanımları ve emekli olmuş yaşlı çiftler diye tahmin ediyorum.

0|0
    0|0
  • saçma değil iğrenç!

1|0
    0|0
  • bunlardan bizene ki ayrıca çok saçma buluyorum elalemin durumlarını biz ne yapalım dimi ama

1|0
    0|0
    • insanlar unlu diye niye heryerde arkalarindan kosuyorlar ki? hadi bilmem bir davet olsun odul torenleri olsun roportaj yapsinlar o neyse cok da iyi olur ve keyifle izler millet, gercekten uzuluyorum unluler icin onlari cok taciz ediyorlar! bu insanlik disi!

• ünlülerin bir çoğu da daha çok gündeme geleyim diye de yapıyor acımıyorum hiç birine

• Meraklısı izleyeni çok olunca defalarca tekrar bile veriyolar

0|0
    0|0
  • İzlemiyorum cok gereksiz

0|0
    0|0
  • izlemiyorum çok aptalca

1|0
    0|0
  • Magazin basli basina saçmalık degil mi zaten?

0|0
    0|0
  • gereksiz insanların gereksiz hayatları demek ki insanlara çekici geliyor.

1|0
    0|0
Yükleniyor...