Ünlülerin "Ünsüz" Hallerine Yolculuk!

@LaffAnlamazKız ın paylaştığı Ünlülerin kaşsız halleri bence'sinden sonra -reklamın iyisi kötüsü olmaz- ben de olaya farklı bakış açısından bakmak istedim. Bir de ünlülerin dişsiz halini yapan vardı o da bizim Genco'ydu sanırım emin değilim. Bakalım ünlülerin ünsüz hallerini görünce "yok artık" diyecek kadar şaşıracak mısınız?

Sibel Can

Ahh Sibel! Canın çıkmasın e mi! Evet evet "ne alaka lan" dediniz ama bu ablamız Sibel Can'ın ta kendisi. Dansözlük yaptığı esnalarda sanırım.

Beren Saat

Sanırım burada 17-18 yaşlarında. Ama doğrusunu söylemek gerekirse güzelliği kıskanılacak türden.

Shakira

Uzun adıyla Shakira Isabel Mebarak Ripoll. Lübnan asıllı Kolombiyalı şarkıcı Shakira eskiden de tatlıymış. Ama ben ondan daha güzel dans ediyorum :/ dermişim.

Kim Kardashian

O özenilen kalçalar şu gözlüklü halinde nasıl duruyordu merak ediyorum açıkçası...

Burak Özçivit

Hayranı olanlar bu fotoğraftan sonra bunu tekrar bir düşünün derim ben. Gerçi fan dediğin her şeyini bilir de neyseehhh.

Brad Pıtt

Vay anasını sayın seyirciler. Çocukluğunda bile bu kadar karizmaya ben "Maşallah" derim.

Rihanna

Her zaman vücuduna imrendiğim özellikle ten rengine hayran olduğum Rihanna'ya ne demeli? O çirkinliğini gülüşü asimile etmiş.

#bllrbia


4|4
1019
bllrbia KizlarSoruyor'da Editör
Editör kimdir?

En İyi Erkek Görüşü

  • erkekler kaşını almasın diyenlerin burak özçivit'i beğenmesini anlamlandıramıyorum. Adam tam bir martı kaşken, kaşlarını birçok kadından daha fazla inceltmiş. Ama türkiyenin en yakışıklı adamı, düşündürücü...

    1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün nedir?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 18

Kızlar Ne Diyor 9

Yükleniyor...