Haftalık Film Önerisi : 3 Yeni Korku filmi önerim

1) Yabancı ( Vampirimsi Bir Film )

İlk izlemeye başladığımda Cinayet filmi filan sanmıştım meğersem bir tür vampirimsi film miş :D , Ben sıkılmadan izledim düşündüğünüz vampir filmlerinden değil gizli localar , toplu vampir savaşları vs yok daha bireyselleştirilmiş bir film , Kısacası Vampir hastalığına yakalanan bir adam ve bu Hastalığın yayılmaması için çabalamasını anlatıyor.

2) Ayna ( Paranormal Bir Film )

Bu film kesinlikle Paranormal activity tadında , Başlarda oldukça sakin ve sıradan geçen Film Bir tür yarışma videosu için Açıkarttırmadan alınan Büyülü aynanın eve getirilmesiyle birden hareketleniyor , 3 ana karakterden birininde ruhunu ele geçirmesiyle aksiyon ve gerilim dolu dakikalar sizi bekliyor gece izlerseniz etki bırakabilir uyarıyorum :)

3) Komandolar Zombilere Karşı ( Zombi Filmi )

Bu filmde diğer klasik Zombi filmlerine benzesede insan izlerken sıkılmıyor aksiyonuna kapılabiliyor. Burada aniden bir hastalık çıkıyor bu hastalık nedenıyle ınsanlar bırbırıne saldırıyor , Ülke başkanıda bunların gerçekleştiği eyalette mahsur kalıyor başkanı kurtarmak için bölgeye gönderilen komandolar ile heyecan ve gerilim dolu dakikalar sizi bekliyor :) . Bencemi Okuduğunuz İçin Teşekkür ederim :)


0|0
31

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

  • Güzel filmlere benziyorlar. Elinize sağlık :)

    0|1
    0|0

Senin görüşün nedir?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...