Kızların Aklını Başından Alan Güney Kore Erkekleri!

Korenin en yakışıklı tatlı erkeklerini size tanıtıyorum sıkı durun. :) Özellikle kızlara alttaki tanıttıklarımın dizilerini izlemelerini öneriyorum. Ekran başında kalp ritmlerinin değişeceğinden adım gibi eminim. :)

Lee Hong Ki

Kızların Aklını Başından Alan Güney Kore Erkekleri!

Onunla you are beautiful dizisinde tanıştım. 1990'da doğmuş, güney Kore'de şarkıcılık yapıyor hem oyuncu hem söz yazarı ve besteci, Çok tatlı ya dizide çok sempatik..

Jang geun suk

Yine onu paylaşıyorum biliyorum herkes anladı artık jang için ölüp bittiğimi evet ölüyorum bitiyorum aşığım ona oda terazi burcu en sevdiğim burç.. :) Hay ben senin o gözlüğü çıkarışına kurban olayım, hiç birisi senin kadar yakışıklı olamaz.. :* 1987 yılında doğmuş güney Kore'de yaşıyor, oyunculuk, şarkıcılık ve modellik yapıyor. Aynı şekilde onunla'da you are beautiful dizisinde tanıştım, hatta en fazla 2009 yılında bu dizide tanınmış çoğu kişi onun dizi karakterindeki ismini biliyor. (Hwang Tae Kyung)

Jung Yong-hwa

1989'da Seoul'de doğmuş, mesleği şarkıcı, aktör, söz yazarı, reklam yüzü ve modellik yapıyor. CN Blue grubunun üyesi. Onunla'da aynı dizide karşılaştım. O çok masum çok suskun sessiz :)

Lee Min Ho

Onunla boys over flowers dizisinde tanıştım 1987 yılında güney korede doğmuş. Dizi oyunculuğu yapıyor.

Kim Myung Soo

1992 yılında seul güney Kore'de doğmuş. Infinite f grubu üyesi. Onunla shut up flower boy band dizisinde tanıştım oldukça başarılı yakışıklı oyuncu.

Ve son olarak hayranı olduğum Jang geun suk'un klibi ile size veda ediyorum.


Mutluluğunuz daim, tüm güzellikler sizinle olsun görüşmek üzere.


13|5
7767
Âηgêlśćяч KizlarSoruyor'da Editör
Editör kimdir?

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün nedir?

Erkekler Ne Diyor 66

Kızlar Ne Diyor 76

Yükleniyor...