Kapat

Uzak Doğu'nun En Güzel Kadınları

Bu tarz benceleri daha önce de gördüm fakat kore hayranı olarak beklediğim isimleri bulamadım kendime göre en güzel uzak doğu kadın oyuncularını bir araya getirdim; umarım beğenirsiniz.

1-Kim Ah-joong

En güzel uzak doğu kadın oyuncuları

Kore dendiğinde aklıma Kore kadınları gelir. Kim Ah-joong"un bende yeri ayrıdır. Kendisini ilk " Şişman Sevgilim" kore dizisinde tanıdım İzlediğim ilk uzak doğu filmiydi usta oyunculuğu ile uzak doğu filmlerini sevdirtti.Tip olsun,fizik olsun 1 numarayı hak ediyor.

2-Maki Horikita

Kendisini Yakışıklılar Cenneti dizisinde tanıdım. Kısa saçlı ve erkeksi görüntüsüyle bile güzelliğinden bir şey kaybetmemişti..

3-Sushar Manaying

Genç oyuncuyu ilk Yes or No filminde gördüm o zamanlar güzelliği ve oyunculuğula hayran bırakmıştı daha sonra Full Hause filminde oynadığını öğrendim. Tayland dizilerini pek izlemesem de adını duyduğumda tereddütsüz izledim çok pozitif bir enerjisi var ve erkrana çok yakışıyor. Sırf gülüşü için bile izlenir :)

4-Kim tae hee

En çok eleştri alan Koreli oyunculardan. Birçok Kore dizisinde oynadı yetenekli bir oyuncu. Fazla söze gerek yok fotoğraf her şeyi belli ediyor.

5-Park Min Young

Farklı bir havası ve güzelliği var. Sevdiğim bir oyuncu özellikle Türkiye'de çok popüler.

6-Park Shın Hye

Zarif ve doğal bir oyuncu. Birçok dizi ve filmde yer aldı.


7|4
42|45

Senin görüşün nedir?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 45

Kızlar Ne Diyor 42

Yükleniyor...