Hintli Aktörler Top 10 😃

Öncelikle hepinize merhabalar KScanlar'ım. Bayadır yazmayı istediğim bir bence, bugüne kısmetmiş, bir arkadaş sağolsun hatırlattı yazayım dedim, neyse başlayalım

Shah Rukh KHAN

Hint Aktörler Top 10 😃

Bir Srkian olarak Shah'tan başlamak istedim. Gamzeli yarim. Oyunculuğu muazzam, müthiş, süper, zirvede, yani müthiş bir oyunculuğu var, kendisine Bollywood'un Kralı diyorlar. Genellikle insanlar ilk gördüklerinde "Bu ne l*n, bu ne olum, bu muymuş Şaruk" diyolar ama inanın müthiş bir insan ve tanıdıkca çok seveceğiniz birisi kendisi, ve Müslüman. Bütün filmlerini izledim, senede 2-3 tane film çekiyor.

Aamir KHAN

Bu bay karizmayı neredeyse herkes tanıyordur, Türkiye'de en çok sevilen yabancı aktördür kendisi. Oyunculuğuna diyebileceğim bir laf yok, zaten biliyorsunuz canlar. Sadece şunu söyliycem, lütfen ona 'Emir Ken' demeyin. Haa bir de Müslüman. Bütün filmlerini izledim, iki senede bir film çekiyor.

Salman KHAN

Baby face'im, canım, ciğerim, güzel gülüşlüm. Dışarıdan çok sert biri gibi görünse de pamuk gibi bir adam kendisi, oyunculuğu çok iyi, kahkahası ile tanınır. Cidden çok güzel gülüyor. Bütün filmlerini izledim, son zamanlarda bir senede 2 film yapmaya başladı, ve filmlerini hep Kurban Bayramında vizyona sokuyor, kendisi Müslüman ve ekranda hiç öpüşmedi.

Hrithik ROSHAN

Çok yakışıklı, vallaha Oyunculuğunu Guzaarish filmi ile konuşturdu, çok zor bir karakteri canlandırdı, ne desem ki adam süper.

Barun SOBTI

Bu tatlı adamı da tanımayan yoktur galiba, Kanal7'de yayınlanan Bir Garip Aşk'ın Bay Kibirlisi, Arnav'ı, şu an İstanbul'da, yarın saat 14:00'da Ülke TV'de canlı yayında olacak. Kendisinin fazla filmi yok, ama oyunculuğu süper, tatlı adam ya, dini biraz karışık yarı Hindu yarı Müslüman.

Varun DHAWAN

Yakışıklı, tatlı, sempatik bir akrör daha, Varum'cum. Oyunculuğa henüz yeni yeni başladığı için profesyönel değil, komediyi çok iyi yapıyor ama maalesef ciddi sahnelerde pek iyi değil, şaka şaka iyi.

Ranveer SINGH

Bir yakışıklım daha, oyunculuğu dehşet süper, acayip yani. Son zamanlarda baya baya iyi filmler yapmaya başladı özellikle de son filmi Bajirao Mastani süperdir. Tavsiye edilir.

Aditya Roy KAPOOR

Çok güzel ağlıyor. Harbiden güzel ağlıyor, Aashiqui 2 izleyenler bilir oyunculuğu da çok iyi. En son çektiği film olan Fitoor flop oldu ama olsun, çok iyi filmleri de var, bence Fitoor da çok iyiydi.

Shahid KAPOOR

Çok tatlı! Genellikle kirli sakallı olan bu aktörümüzün de oyuculuğu çok iyi, yine çok çok iyi filmleri var, fanı olmadığım için fazla bir şey söyleyemiycem, sıradaki.

Ranbir KAPOOR

Özel hayatı bir hayli karışık olan bu aktörümüzün de çok iyi filmleri var mesela Barfi. Ülkemizde vizyona girdi ve çok ilgi gördü. Üst üste birkaç filmi flop olmasına rağmen hiç yılmadı, helal olsun.

Şimdilik bu kadar canlar, oyuncuları saysam saysam bitiremem yoksa.

**Aktörler hakkındaki her türlü soruya açığım, film vs. sorabilirsiniz 😄

Shah Rukh Khan hakkındaki benceme bakmak isteyenler buradan bakabilirler 😘 ==>> http://www.kizlarsoruyor.com/kultur-sanat/a18843-neden-shahrukh-khan-1


10|0
34|24

Senin görüşün nedir?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 24

Kızlar Ne Diyor 34

Yükleniyor...