Erkeklerin Umutsuz Vaka Olmadığını Gösteren 8 Ünlü

Dış görünüşünüz yüzünden sevgili bulamıyorum diye üzülüyor musunuz? Bence bu Bence tam size göre... Ünlülerin değişimini gözler önüne seren 10 görselle sizin de umudunuzun olduğunu gözler önüne seriyoruz. Dilerseniz futbol camiasından bir isimle başlayalım.

1. Cristiano Ronaldo

Erkeklerin Umutsuz Vaka Olmadığını Gösteren 10 Ünlü

Futbolun ünlü isimlerinden olan CR7'nin büyük değişimi "Yok artık!" denilecek türden. Spor ve kişisel bakımla CR7 şimdiki halini almş.

2. Adam Levine

Kendisini Maroon 5 grubundan tanıdığımız Adam Lavine de büyük değişim gösteren ünlüler arasında. Saç stili olsun, dövmeler olsun kendisini büyük bir değişiklik katmış.

3. Jensen Ackles

İki görüntü arasında çok fazla bir değişiklik yok diyebilirsiniz. Ama gözlük takmayı bırakıp, giyim tarzını değiştirmek Supernatural dizisiyle ünlenen Jensen Ackles'e yaramış görünüyor.

4. Chace Crawford

Gossip Girl dizisiyle ününe ün katan ve büyük değişim gösteren oyunculardan biri de Chace Crowford

5. Tom Cruise

Tom Cruise'ı anlatmaya gerek var m bilmiyorum, ama söyleyeceğim diş şeklinizdeki bozukluk veya saç şekliniz asla karizmatik biri olmanıza engel değildir. Tıpkı görselimizde görüldüğü gibi.

6. Matthew Lewis

Harry Potter serisinin küçük oyuncusu büyüdü ve ortaya gördüğünüz şekil çıktı ortaya.

7. Justin Timberlake

Saç şeklinizin yakışıklılığınıza engel olacağını m düşünüyorsunuz. Bence birazcık düşünün ve görsele bakın. Sonra geçecek, emin olabilirsiniz.

8. Jake Gyllenhaal

Çocukkenki haliyle, gençlik hali arasında büyük farklılık olan bir diğer oyuncumuz ise Jake Gyllenhaal

Bence'min sonuna geldik. Umarım beğenmişsinizdir. Maksadım eğlenirken, umudunuzu kaybetmemeniz gerektiğini sizlere hatırlatmak. #SezaiAcima


0|0
63|52
SezaiAcima KizlarSoruyor'da Editör
Editör kimdir?

Senin görüşün nedir?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 63

Erkekler Ne Diyor 52

Yükleniyor...