Gezgin arkadaşlar bir bakabilir mi ?

Arkadaşlar Milano, Floransa görülmeli mi ? ve Almanyayı transit geçeceğim mutlaka görülmeli dediğiniz bir yer var mı ?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Almanya transit geçilir mi ya ? En azından mutlaka ama mutlaka Berlin'e git. Milano ve Floransa arasında da seçim yapamam.

0|1
    0|0
    • Rota şu şekilde, İtalya; Roma, Pisa, Venedik, Fransa; Nice, Paris, Belçika; Brugge, Hollanda;Amsterdam, Çek Cumhuriyeti; Prag, Polonya;Krakow, Macaristan;Budapeşte

• Sen bilirsin. Program senin programın ve yetiştirmen şart.

• Sağol zaten ispanyayı da o yüzden çıkardım rotadan.. Bir dahaki sene inş. İspanya portekiz..

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• Abi adamlar Milanoya Floransaya gidiyor ben Tekirdağa zor gidiyorum :P

0|2
    0|0
    • yıllardır hayalim.. ama beş kuruş param yok.. hayatımda kredi kartı kullanmayan ben asgari ücretle çalıştığım halde kredi kartı aldım.. elimi taşın altına koydum ben adım atmazsam olacak gibi değil çünkü

• Sen gene iyisin benim otobüse binip taksime gitmeye param yok* djghfgfd :D

• Romaya kadar gitmisken vatikan'a da gitmelisin bence. Oradaki sanat eserleri gorulmeye deger.

0|1
    0|0
    • vatikana giriş ücretli diyorlar ne kadar acaba ? bir de kolezyoma girmek istiyorum ama o da paralı

• Pek birsey degildir ya. 15 20 euro birsey. Sistine sapel'inede giris 15 20 euro birsey. Sistine sapeline girdin mi olay biter zaten. Sadece sistine sapelinin tavaninda ki michelangelo'nun fresklerini gormek icin bile gidilir oraya.

• 15-20 euro hostelde 2 gün kalma parası :D

Yükleniyor...