Insanlar alemiyle hayvanlar alemi arasında farklar nelerdir

insanlar alemiyle hayvanlar alemi arasında farklar nelerdir bir kadın aslan ördürüp fotosunu faceye koyuyor bir aslan.bir kadın ya da adam ördürüp haberim yokmuş gibi çek panpa deseydi duygularımız ne olurdu oda faceye koycak ama öyle bakın

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• insanın insana değer vermediği, toplu katliamların yaşandığı bir dünyada sanırım insanların bir kısmını akıl ve insalıktan nasibini almamış olarak kabul edebiliriz

hayvanlar evcilleşmediği gibi bazı vahşi insanlarda akıla rağmen ehlileşemeyebiliyor verdiğin örnekteki gibi

0|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• İnsanlık sürekli bir gelişim içindedir bunun kanıtı ise şu an kurulu olan bu medeniyettir. Hayvanlarsa var oldukları andan beri aynılar... belki görünümleri değişti ancak hayvanlarda kültür artışı olduğunu veya bir kunduzun ince bir sanat zevkine sahip olduğunu, kanguruların kitap okuduğunu gördünüz mü? çita benden daha hızlı, fil daha iyi bir hafızaya sahip, kuşların sesi benden güzel hatta eşek gözü bu dünyadaki en güzel göz ancak ben hepsinden daha değerliyim . neden? çünkü bende bir irade ve zeka var...işte fark bu

1|1
    0|0
  • İç güdü

0|2
    0|0
  • Allah bize düşünme yetisi vermiş ya, onlarda da var işte. Öyle ki açık ara fark bile atarlar hani. Standarları kısıtlı diycem de bizde tekno mekno her bir bok var da ne oluyor gelir arkasından. Döngüleri kaliteli, organikler falan. Uzar bu konu

1|1
    0|0
  • Günümüzde hayvanların insanlardan farkı var :DDD MALESEFF

0|2
    0|0
  • hayvanlar insanlardan daha zararsızdır, onlar bizden yardım bekler bizim hayvandan yardım bekleyecek halimiz yok

0|1
    0|0
  • Onlar tatlı biz bööö

0|1
    0|0
  • aradaki yedi farkı bulunuz :))

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Ben hiç bir aslanın her önüne gelene tecavüz ettiğine dair bir belgesel izlemedim.

Hatta yavru halde ki diğer hayvanlara bile cinsel olarak saldırdığını işitmedim.

Veya her hangi bir kaplanın sırf, arkadaşlık teklifini kabul etmedi diye dişi bir kaplanı ormanın ortasında öldürdüğünü görmedim, duymadım..

Bir leoparın, çiftleştiği eşi ile ayrıldıktan sonra onu ve kendi öz yavrularını katlettiğini de işitmedim.

Bir Nil Timsahının, yavrularını başka bir erkek Timsahla aşk yaşamak için parçaladığını izlemedim.

Nat Geo 'da böyle haberlere rast gelmedik biz.

Öte yandan kafanı çevirip medeniyet denilen şeye baktığında bilhassa Türkiye de bu hadiselerin neredeyse her gün yaşandığını görürsün.

Özetle, biz lanet insanlar ile değerli hayvanlar arasında Everest dağı kadar bir fark var.

Bilmem anlatabildim mi?

0|0
    0|0
  • insan duşunur hayvan duşunmez insan utanır hayvan utanmaz insan kin guder hayvan gutmez insan estetik arar hayvan aramaz insan hayatı boyunca ayileye ihtiyac duyar hayvan avlanmayı ogrenene kadar insan korkuya kapılınca yalana sıgınır hayvan sıgınmaz hayvan ihtiyac duydugu kadar avlanıp hayvan oldurur insan ihtiyacından fazlasını yok edebılır sırf zevk ıcın daha da bır suru şey

0|0
    0|0
  • Başlık New yorktan bildiriyor içerik pötürgeden.. Başlık güzel %99 benzer her insan bir hayvan gibidir. Sonuç: Her ayı bir insandır

1|0
    0|0
  • alemsin yaaa

1|0
    0|0
  • bi aslanın faceyi icadı uzun surebilir

0|0
    0|0
    • zukanberk icat ettiydi ama bilişim karışık tabi kanka hacker dolu dünya:D

Yükleniyor...