Beş duyu organını sayamayan üniversite mezunu.

Az önce bir programda sunucunun büyük usta dediği biri 5 duyu organını sayamadı daha garip olan bu kişi üniversite mezunuymuş ne dersiniz? yanlış nerde?

0|0
6|16

En İyi Erkek Görüşü

• Bak ben sana yaşadığım bir şeyi anlatayım hükmü kendin ver. Geçmiş zaman unı.deyım. O gun canım sıkılmış kampuste çımlere uzanmışım yola da yakınım, hani belki bir tanıdıgım arkadaş geçer de yoldan çeviririm iki çift laf ederiz diye. Saatlerce orda durdum tanıdıgım kimse gelip geçmedi. O ara 4 metre daha ileriye oturan 4 tane ogrencı dıkkattımı çekti. Bunlar bır oturdular tam kırkbeş dakka boyunca kampus içinde bulunan boş bir tarlaya baktılar. Ne bir milim kafalarını oynattılar ne bir santim kımıldadır ne de bir tek kelime konuştular.Bir ara bende seyrettim o tarlayı acaba benim göremedigim bir şeyi mi goruyorlar diye ama hiç bir şey yoktu. 45. dakkanın sonunda bir numara ''Huaaaydin galkalım yurda gidelim'' dedi ve kalktı bunu söyleyen çocuğun adı sanırım Tinki vinkiydi hemen ardında Dipsi ''heee yaaaav galkalım'' dedi ve o da kalktı. Bu arada Lala ''Haydin galkıvirek'' diyerek onlara eşlik etti.Ve son teletabimiz Poo ''Yardım idin de galkayım leeeen'' dedi. Tinki vinki dipsi ve lala poo ya kalkmasında yardım ettiler. Poo meğersem kendi defterinin üzerine oturmuş defteri eline alıp hiç abartısız yeminle aynen şöyle dedi: '' Ğğğğ ğğıaaağğğ ğıhhahahahahaha heeeeey millet bakın bakın deftere gtümün izini çıkarmışım bakın ğıhahahahah'' Sonra teletabiler el ele tutuşup mutluluk içinde yurda doğru gittiler ve bende olanca samimiyetimle Yüce Rabbime dua ettim Allahım kurtar beni bu yerden diye.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• 21 inde evinin yolunu bulamayanlar var

1|0
    0|0
  • zaten hep şu söylenir. sen üniversite okuyorsun üniversite mezunusun büyüksün derler. üniversiteliysen babasındır. bilgili kültürlü anlayışlı modern... böyleleri var elbetteki. ama şunu diyim sana dostum. gerçek şu ki dünyanın en ahmak en boş en cahil insanları üniversitelilerdir. genellemeyi sevmem. ama yüzde 80i için rahatlıkla bunu söylyebilirim

0|0
    0|0
  • Yanlış çocuğun kendine hakimiyetini bir anda kaybedip heyecanına yenilmesi ve kafa karışması... Olabilecek birşey kınamam...

0|0
    0|0
  • 5 duyu organını sayamıyordur ama belki senin hayatın boyunca edinemeyecegin bilgileri hafızasında tutuyordur, 5 duyu organını bilse ne bilmese ne, bugüne kadar nerde işine yaradı gerekli bir bilgi mi

1|0
    0|0
    • işe yaramayan 5 duyu organı iiginç

• senin algın bu kadar kıt işte, ben 5 duyu organı işe yaramıyor mu demişim, önce bir ne yazmısım oku anla sonra cevap yaz, gerci okumussun ama anlayamamıssın yapıcak bişey yok, sen bu kıt aklınla 5 duyu organını sayabilsen ne olur

• arkadaşım kelime kelime bilmeye ne hacet ben nasıl yaşıyorum diyip vücuduna baksa yeterdi o yüzden böyle bir cevap verdim

• sorun; eğitim sisteminde...

0|0
    0|0
  • insanlık hali ben bazen adımı söyleyemiyorum

0|0
    0|0
  • darısı başına inşallah

0|0
    0|0
    • sebep?

• kusura bakma ama einstein,benim elimimn temiz olup olmaması bu işi kurtarmaz bazen düz mantık doğru olandır oynamaya lüzum yok

• olabilir normal

cok buyuk yazılımcılarda bu windows u yazanların bir coguda ekmek alıp ustunun kac para alacagını bilmiyor

0|0
    0|0
  • bu üniversitede öğrenilen birşey değil sağ da sol da duyduğumuz bir şey

0|0
    0|0
    • o zaman kesin bilmeliydi:)

• şimdi cevapladın sağol:)

• heyecan olabilir. normaldir kınamayın hemen.

0|0
    0|0
    • yıllardır o kadar kişinin önünde şarkı söylemiş biri için ne heyecan ama:)

• Programı izlemedim. bizim halkımız ajdarı bile usta yaptı :))

• bazen insanlar herkes icin en basit şeyleri bilemez abartmamak lazım

0|0
    0|0
  • İş üniversitede bitmiyor ...

0|0
    0|0
  • yanlışlıkla yaptım ya :( çok şapşalım :(

0|0
    0|0
  • Onun 5 Duyu Organının Nerde Olduğu..

0|0
    0|0
  • kaşıklamamız gereken bir konu var

0|0
    0|0
    • bir şansım yok mu? vazgeçmeyi düşünmüyorum çünkü

• çıktım gidiyorum iyi geceler

• peki, yarın arıycam ama, iyi gecelerr

Kızlar Ne Diyor 6

• Ahaha dokunmaya ellemek diyen var bizim bölümde :D

0|1
    1|0
  • bazen derste ben de sayamıyorum

nedense 4 çıkıyo 5 çıkmıyo

ne idareli insanım azar azar kullanıyorum sfdasfsfs

0|1
    0|0
  • kesin heyecan yapmıstır artık bebeler bile agzını burnunu biiliyo:)

0|0
    0|0
  • Heyecan hiç mi olamaz yani?!

0|0
    0|0
  • türk mantığı işletiyorum...üniversite okuyorsun da ne oluyor diyorum:)))))))))))))

0|0
    0|0
    • okumayınca noluyorsun iki türlüde işsizsin biraz bilgili işsiz olmak daha iyi

• Bende sayamıyorum :-)

0|1
    0|0
Yükleniyor...