Başarılı müzisyenler gerçekten bunun karşılığını alıyor mu?

şayet cevabınız evet olduysa ben bu şarkıyı niye yeni dinledim. link

gerçekten herşey popüler piyasa için gibi geliyor.gerçekten harika sözler yazan,bu sözleri yaşayan ve yaşatan sanatçılara saygılarımla.

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• almıyolar özel hayatlarıyla gündeme gelmedikleri için silinip kayboluyolar..

tek suçları medya önünde olmak istememeleri

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hakettiklerini bulmuorlar

0|0
    0|0
  • Kucuklugumden beri cok guzel biyano calıyorum ve bale yapıyorum. Balede zaten vaktim yok, fakat piyano hicbiryer istemiyor bile :(

0|0
    0|0
    • piyano için sadece devlet tiyatrolarına gidip şansını denemeni tavsiye edebilirim.genelde oyunların fon müziklerini amatör müzisyenlere yaptırıyorlar ve piyanist bulmak epey zor.

• yillarca cok basarili ogretmenler ders aldim ve devlet tiyatro calmak istmeiyorum

Erkekler Ne Diyor 2

• En iyi örneği Yavuz Çetin'dir. link

Bunun dışında fazla popüler olmayan ama çok iyi adamlar var

Dört X Dört - Arada Bir link

Buz - Nefretim Kederimden link

110 - Geri Dönme link

0|0
    0|0
    • aynen 4x4 harika,yavuz çetini yine camiası biliyor kardeşim en azından.yavuz çetinin de kendisini dinlemesini istediği çevre biliyor demek daha doğru.bunun dışında kreş ve absent yada pickpocket gerçekten başarılı adamlar.buzun ölürüm kederimden diye bir şarkısını dinledim sağlamdı.110 da kralda filan çıktı iyi kötü:D

• pickpocket ağır kaçar diye yazmadım :) Buz benim son yıllarda dinlediğim en başarılı grup.

• Başarılı müzisyenler arka planda, fiziği düzgün olanlar ve parası olanlar ön planda olur üstad.

0|0
    0|0
Yükleniyor...