Muhtesem Yuzyil 210 milyon izleyiciye ulasmis

Tamam basta kotuydu ama simdi tam tarihimizi yansitir bir film olmus ve Şu anda toplam 45 ülkede 210 milyondan fazla izleyiciye ulaşmış gecen hafta Cin bile almis bu filmi bence guzel bir durum peki ya sizn icin dusuncelernizi merak ettm sadece ?

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• 1 kere faln izledim ama kyafetler falan insnilmaz guzel yansitmislardi hak ediyor bnce izlemesemde

0|1
    0|1
    • dzi kiyafet yuzunden baya elestri almistida snra duzeltldi

• walla dekor kyafet super battal gazi filmlerini izlemis biri olarak kiyafetler dekor harika hakediyor

Kızlar Ne Diyor 6

• Satılması güzel de..Ben izlemedim çünkü oyuncularını hiç bir zaman sevmedim.

0|0
    1|0
  • padişah uçkuru konulu dizilere kitaplara ayrı bir ilgimiz var nedense

geçen sene izlerdim de tarih ağırlıklı olduğunu hiç farkedemedim

zaman-mekan tarihi; kalanı aşna fişne mi diyolardı ondan işte

0|0
    0|0
  • Tarihimizi sacmasapan yansitmasini mi takdir ediyim? Bilakis ne kadar insana ulasirsa o kadar kötü.

0|0
    0|0
  • Ne kadar tarih bilgin var ki gelip burada tarihimizi iyi anlatıyor dedin?

0|0
    0|0
    • te allam yok benim tarih blgm :D o yuzden gt bak bakiym tarihte kanuninin donemine olaylarina bide diziye bak %90 ayni arastirdmki actim konuyu :D

• tarih elalemin diline sakız oldu ondan bu hıncım. bir de çok bilir gibi yorum yapılınca iyice deliriyorum. biraz da benim hassasiyetimden kaynaklı yani

• kurura bkma o zaman

• izlemiyorum

0|1
    0|0
  • vaay iyimiş ben bile 1 bölüm dahi izlemedim

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 7

• tarihimizi tam anlatmıyor güzel kardeşim hatta yanlış anlatıyor.Şöle diyim dizi kaba taslak olarak yani genel hatlar da doğru gibi ama detaylarda tamamen hatalı yanlış ve insanları yanlış düşündürüyor.6 asır yaşamış ve zamanında dünayanın en güçlü olan Osmanlı yı kadınlar mı yönetmiş diye düşünüyor insan ? Kadınlar hep ön planda saçmalığın daniskası. ama kaba tasalak olarak doğru gibi.Zaten dizinin başında da yazıyor bu dizi tarihten esinlenerek kurgulanmıştır diye.Yani kaba taslak olarak bilinen tarihin içini kurgulayarak ( yani yazan kişinin düşündüğü ve hayal ettiği şekilde ) yayınlanıyor.Bu diziyi ben ya da sen ya da başkası yazsa kurgusuda farklı olurdu.

0|0
    0|0
    • tabi haklisinda osmanlida ilk kadin olarak Hurrem Devlet islerine el atmistir arastirirsan Hurrem, Mustafanin olmesinde bile rol oynamis yani Hurrem bu

• rol oynamak ayrı ama bu kadar etkili değildi can kardeş dizide bu yanlış aksettiriliyor kurgu bu sadece.Mustafa nın katlinde de rol oynamış olabilir entirakalarda yapmış olabilir ama bu dizide biraz değil baya abartılmıştır.

• Tamamen gerçkeleri yansıtmasada kaliteli bir yapıt oldu..

0|0
    0|0
  • tarihi doğru yansıtıp yansıtmaması umrumda değil kanuni sultan süleymanı bir şekilde merak ederek adam yerine koyan insanların olması acınası zira tüm osmanlıda aklı başında adam bulmak imkansız çünkü olanlarıda katlettiler böylesi barbar uçkur düşkünü berbat insanları 600yıl devlet yürüttüler diye muhteşem olarak adlandırmak ve bugünümüzle alakası olmayan o yağmacıları ecdad saymak bana göre değil

0|0
    0|0
  • Dizi her ne kadar eleştirilmeye müsait olsa da bence türk yapımı en iyi dizilerden bir tanesi. En azından az da olsa insanlar bu sayede tarihe merak sarmıştır.

0|0
    0|1
  • hangi balkan hatunla konuşsam profilinde burak özçivit kanuni hürrem var hammıanaa

0|0
    0|1
  • tarihimizi yerle bir ediyor nereye düzeldi

0|1
    0|0
    • su andaki bolumlerni izlesen oyle dmezsn bence

• 2 dogru için 100 hatayı göz ardı edemem.bu kadar şanlı tarihe ettiklerine bak harem olayı bile başlı başına bir enkaz

• Mustafanın haline bir kez daha üzülüyo insn ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...