Gecmise ya da gelecege yonelik özlemini cektiginiz seyler nelerdir..

Hayırli geceleriniz olsun cümleten arkadaslar.. link

0|0
13|11

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 13

• tam üstüne bastın diyebilirim şuan sevdiğim insanların alıştığım ortamın herşeyin özlemini çekiyorum deli gibi kendi tercihimdi ama seçmek zorunda kaldım bu durumu çok özlüyorum çok

link

0|1
    0|0
    • Madem üstüne bastım hemen cekiyorum ayagımı )) Secim yapmak zor olsa gerek bu hayatta bazi secimler iyiye baziları ise hüzne ve özleme bogar insani.. Vazgectim eserinin siirli versiyonu saolasin..

• Bu siiri daha önce cogu kez dinlemistim bu kisiden ilk defa sayende dinlemis oldum siir gercekten etkileyici ve dogrular üzerine..

• kesinlikle...

• annemleri özledimm...onlarla dolu dolu geçen çoçukluluğumu bekarlık günlerimi özlüyorum ama halimden memnunum tabiyki ama evlenince sanki onlarla hiç vakit geçirmemişsin gibi oluyor onları çok seviyorum...bu sene ben abim aynı anda evlendik o almanyaya gitti ..diğer abim iş kurdu başka bir şehirde kahramanmaraşta..annemlere daha zor 3 kişi aynı anda evden çıktık geröi rabbim başka aytılık vermesinnn

0|1
    0|0
  • özlediğim tek yer

link

0|1
    0|0
  • Geçmişte annem bana hindistan cevizli kokonatımsı bir kurabiye yapardı. Bayılırdım... Birde uçurtma uçurmak vardı sek sek oynardık eskilerde şimdi nerdee

0|1
    0|0
  • Geçmişe yönelik özlemini çektiğim çok sey var keske o zamanlar kıymetini bilseydim diyorum...

0|1
    0|0
    • Keskelerle süslü bir hayatın gecmiside hüzünlü olabiliyor..

• oha içimden bu şarkıyı söylüyordum :D neyi özlediğimi bile unuttum resmen :D

0|1
    0|0
  • Belki bir güler yüz ya da tatlı söz.

0|1
    0|0
  • özlem yok pişmalık çok

0|1
    0|0
  • Çocukluğum :)

0|1
    0|0
  • Saadetim ve çocukluğum

0|1
    0|0
  • yokki

0|1
    0|0
    • Hmm cok tuhaf geldi gercekten hic özlem cekmeyen bir yorum aldim : )

• köyümü özledim soğuk kış günlerinde yanan o sıcacık sobayı içinde pişen patatesleri tuzlayıp yemeyi arkadaslarımla üçgen oynamayı sebze meyvelerin gdo suz olduğu kısaca

ben 90 ları çok özledim :(

0|1
    0|0
    • Aynen 90'lar sokakta yaptıgımız maclar misket oyunları tasolar saklambac 11 elli felan hey gidi günler : )

• sokakta oynayan çocuk göremiyorum artık hepsinin elinde bir tablet online oyunlardan başını kaldıramıyorlar yazık :/

• Evet sokakta oynayan cocuk nerdeyse yok denilecek kadar az..

• hiçbirşeyin özlemi yok içimde artık, buda üzücü aslında, zaman makinesi olsa gidicek yerim yok

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• geçmişte uzunn saçlarım vardı zaman zaman onları özlerim.geçmişte türünün en güzel motosikletlerinden birisine sahiptim onu çok özlerim.benim asıl mesleğim kuyumculuk(imalat)geçmişteki mesleğimi özlerim.eskiden babamla balık tutmaya giderdim o zamanları özlerim.geçmişte özlediğim herşeyi yavaş yavaş geri almaya başladım.

0|1
    0|0
  • Arkadaş saçma gelebilir ama ben tatmadığım duyguların özlemini çekiyorum nedense mutlu bir yuva eşim ve dünya tatlısı kızım... :( :( :( :(

0|1
    0|0
    • Yok neden sacma gelsin bence gayette güzel seyler..

• İnsallah özlemini cekmis oldugun hersey gerceklesir adına inan tüm samimiyetimle diliyorum bunu..

• Amin kardeşim cümlemizin dilekleri kabul olur inşallah

• Uzaydan dünyaya bakarak, sigara ve çay içip. külümüde dünyanın üzerine dökmek.bunun hasretyle yaşıyorum.

0|1
    0|0
  • Bir tercih şansım olsaydı, gay olmamak.

0|1
    0|0
    • Sanirim bu escinsel arkadasların cocgunlukla istegi anlıyorum sizleri..

• Gecmişe yönelik hicbirşey geleceğime yansımaz en güzelide bu tecrübeler haric Hocam

0|1
    0|0
  • çocukluğum, geçmiş

düzenimi kurmak geleceğim

0|1
    0|0
  • Geçmişe süngeri çoktan çektim. Rahatlamamaya özen gösteriyorum.

Gelecek ise bir yuva ..

0|1
    0|0
  • cocuklugum mese oynadıgım analr taso ıcın kavga ettgım gunler .d

0|1
    0|0
  • Gecmıs ıcın eskısı gıbı sokaklarda oyunlar oynamak :)

0|1
    0|0
  • Hayatin geçmişinden daha iyi gidiyorsa bir şeyin özlemini cekmezsin

0|1
    0|0
Yükleniyor...