Cocuk benden hoslaniyor mu (acill)

Akradaslae ACİİİİL ya bir cocuk var bir kac gundur hatta 1 haftadie falan bakiyi gibi ama cocugu swvmiyorum yani asik falan degilim ama iyi cocuk hani benden hoslanmadiginada eminim ama oyle geldi sonfa bir gun okul gwzisinde biz resim ekilirken aekadan geldi. Sende gecmek istiyosan gec ben cekerim dedi falan sonra oti uste arkadasimla konuatular onumdeki arkadasimla surekli geldi falan ara siea bizs takildi bunlaeda resim cektirmek icin gelmis falan dedi ama ben o foti olayinda hatta 2 olaydada bisey demedim sonra iste okuldayken 3 kere kapidan gecti 2 kere bakti en sonuncuaunda bakmadii ben bakmistim halbuki bu sefer (farkli siniftaiz)ama instageam hesbinda bir tarih yazili destekkkk verin ya

Güncellemeler:
Onumdeki aekadaslada konusurke syrekli bir erkek kizin yaninda soyle olmali falan diye espei yaptilae ara siea arkadasim dydun mu falan dedi

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• Biri şu soruyu Türkçe'ye çevirsin hayrına.Söz sonra cevap vereceğim. Kızın derdi var herhalde.Pek anlamadım ama.

0|1
    1|0
  • Benim sana tavsiyem var...İlk önce yazılarını doğru bir şekilde yazmanı öneririm :)

0|1
    1|0
    • Acele isim var cnku o yuzden boyle diyeceksen git durma burada o yuzden acil yazdik hemencevap lazm

• Hahahaha merak etme onuda anladim zaten :D ama bende oyleyim canims :D

• Belli oluyor .

Kızlar Ne Diyor 1

• türkçe biliyormusun

0|0
    1|0
    • Biliyorum tatlim senin yok galiba ama onceden soyleyen birine acelem vardi yazdim sorudada acil yaziyo? Okuyamiyosan girme kasti mi seni?

• Acil oldugundan zaten oyle yazdim be mal misin iyi dille konusup aramizi duzeltmeye calisiyorum surda hala kukuman kusu gibi otuyosun siye

• hala anlamadığın için öyle yazıyorum gerizekalı kes sesini*git başımdan

Yükleniyor...