Evde film izlemek için?

Evime bir dvd player almayı düşünüyorum usb girişi bulunan ve kaliteli önerilerinizi alabilir miyim? Çok şaşalı bişey olmasına gerek yok işimi görsün yeter.Bide bir arkadaşım Blu-ray önerdi o ne acaba bilgisi olan var mI?

0|0
2|24

En İyi Erkek Görüşü

• internetten indirmeyip telif hakkına saygılı olduğunuz için elimden gelen yardımı yapmaya hazırım

bluray filmin tanesi 50 100 lira çok eskileri 20 civarında bulabilirsiniz çok pahalı ve gereksiz zaten kullanacağınız televizyonun 1080p çözünürlük desteklemesi de daha anlamlı olacaktır dvd filmerin kalitesi de oldukça iyi ve yeterlidir ancak bluray player ile dvd player arasında çok ciddi bir fiyat farkı olmaz ise bluray player de düşünebilirsiniz . bilgisayarınızdan izlemek istiyorsanız zaten bilgiğiniz gibi dvd okuyucusu var üzerinde hdmi kablosu ile bilgisayar görüntüsünü tv ye aktarabilirsiniz film izleyeceğinizde ses sistemi kullanıyorsanız sesi coax ya da optik olarak ayrı bağlamanız hdmi aktarım tekniğine göre daha yüksek ses kalitesi sunacaktır ancak tv nin tendi hoperlorlerini kullanıyorsanız gerek yok en ucuz dvd player de işinizi görebilir ancak bilgisayarımdaki medyaları dlna sunucusu ile ev ağına paylaşıma açar tv den bilgisayarımdaki müzik video fotoğrafları açmak isterim derseniz dlna özelliği olan bir player alıp ağa bağlamanızı da tavsiye edebilirim ancak en sağlıklısı kullandığınız tv ya da varsa ses sistemi hakkında bilgi vemeniz

1|1
    0|0
    • soruyu soran baayyaann yaptığın yorumun tek kelimesinden bişey anladıysa bende ne olayım bea:)))

• tabi olur başka yer yoksa alın gitsin ama 25 30 liraya var sa bilmiyorum internetten bakın araştırın ancak kargo parası felen hiç uğraşmayın en iyi seçim 40 lira teknosa gibi görünüyor

• Evet internette gelmeyenler oluyormuş bide param gitmesin ya :/ Çok teşekkürler en açıklayıcı cevaptı :)

Erkekler Ne Diyor 23

• LG dvd blu-ray ve diğer codecleri çalıştıran media oynatıcılarını alabilirisn ya da samsung.

1|0
    0|0
    • Nasıl anlamadım

• Tamam şimdi anladım :)) bunu ögrendigim iyi oldu teşekkürler :)

• Rica ederim kardeş.

• link

Blu-ray filmi en kaliteli görüntüde izlemek oluyor.1 film nerden baksan 15gb felan oluyor.Blu-ray izlemek istiyosan bluray destekleyeninden al.Teknoloji mağzasındaki tv de yayınlanan filmleri animasyonlar hep blu-ray o yüzden net ve kaliteli görünüyor.Anlata bilmişimdir inşallah :D

0|0
    0|0
  • bluray en kaliteli filmdir ve dvd oynatıcılar oynatmaz bluray oynıtıcı alırsan izlerin onların fiyatları nedir bilmem bluray izliceksen sistermin olursa mukemmel olur

0|0
    0|1
  • blue ray i dvd player da filan izleyemezsin bir laptop al tv ye başla izlersin her istediğini kendini kısıtlama boşu boşuna hem idm ile birsürü film indirebilirsin ama hdd de yer azsa direkt olarak istelerden izlemeni tavsiye ederim ben de 4tb hdd var kafam rahat oyun film program arşivlerim misss

0|0
    0|0
  • Bluray film sekli . Bence sonylere bakmalısın hem kalıtelı olur hemde uzun süre idare edebilir seni.

0|0
    0|1
  • ansiklopedik bilgiye sahibim ama tek bişey söyliycem onu dinle.. divx destekleyen bir ürün al, o kadarını söylüyorum..

0|0
    0|0
  • bence Blue Ray'ı şimdilik karıştırma

80-100 lira arası Philips DVD/Divx player al USB si kesin olsun.. Televizyonunun scart girişi var değil mi

0|0
    0|0
  • 50 TL fiyatı var ya da yok olan ama gayet kullanışlı DVD Player'lar var USB HDMI kabloları bile var benimkinde fiyatıda 75 TL ama bayaa önceden almıştım. Kaliteside gayet iyi her haftasonu Game of Thrones dizilerini bilgisayardan USB'ye atıp izliyorum gayette zevkli oluyor. Blu - Ray almana gerek yok bence

0|0
    0|0
  • dvd ne ya kalitesiz görüntü resmen, alacaksan bluray al ama o da pahalı olur orjinal alırsan filmleri, bilgisayardan yüksek kalite 1080-720p indir tvde izle bilgisayrını baglayıp

0|0
    0|0
  • dvd player alma bence. pcden izle işte. pcyi tvye bağlama kabloları var daha mantıklı o benden sana tavsiye. bir cd vardır. iki dvd vardır. üç BLU R vardır. anlatabildim mi :) aşırı kaliteli yani. izlerken yoğahoyuh diyo insan :)

0|0
    0|0
    • Bilgisayarım biraz sesli çalışıyor ve görüntü kalitesi iyi değil ses falan :/ Televizyonla arası uzak masaüstü oldugu için.Yani şimdi hangisi orta olur :) Bide marka önerin varmı

• Evet öneriyorlar onuda :)

• ama yapabiliyosan pcye geçiş yap baby ok :)

• pc yi tv ye bağla niye uğraşıyon

0|0
    0|0
  • youtube den de izleyebilirsin

0|0
    0|0
  • blu-ray dvd nin hd si gibi bişey çok kaliteli sesler görüntü ancak bunun bir bedeli var tabi bir film ortalama 2gb kadar yer kaplıyor

0|0
    0|0
  • snn arkadaş kimse abaza blu ray gençlik filmleri örnegin amerikan pastasını ful hd film izlede genclik bölümünden bulabilirsin cogunlukla lise lilrin filmleri ama tabikide yabancı filmler bunlar amerikan high scholl :)

0|0
    0|0
  • vatan bilgisayar gold teknosa gibi pc marketlerinde haftanın fırsatlarında bulabilirsiniz.

0|0
    0|0
    • Vatan burada yok gold var ama çok küçük teknosaya bakacagım geçen sony 40 tl idi

• O yüzden söylüyorum. öğrenci işi esnaf işi candır can.

• blu ray öneriyorum kaliteli filmler izleyebilirsin 3boyutlu falan

0|0
    0|0
  • eve kapanıp film izleyeceğine yelkenleri indirelim denize açılalım :)

0|0
    0|0
  • dvd kaldımı hala ya .d

0|0
    0|0
  • Bluray pahalidir.Sana gelmez.

0|0
    0|0
  • ne izleyecen:)

0|0
    0|0
  • net varken dvdplayer mi alınır :D

0|0
    0|0
  • sinema gibi olmasa da güzel olur

0|0
    0|0
  • valla bende bilmiyom kardeş niye bana sordunki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• pc kullansana direk tvye bağla..:)

0|1
    0|0
  • Blu ray film kalitesi çok çok iyi tercihini o yönde yap... Benim tüm arşivim blu ray ...

0|0
    0|0
    • bluray player 100 liraya da var 1 tane bluray bilm 100 liraya da var :)

• arşivine sulansam ben yaw..sana bir hdd versem bana kopyalasan:))

Yükleniyor...