Ulusal kanal fazla mı olmaya başladı?

Bi çözüm bulunmalı bunlara artık. Can Ataklı denen adam her akşam meydanı boş bulmuş başbakana sallıyorda sallıyor bir çözüm gelmeli bu işe müdür her akşam fıttırarak izliyorum resmen bu ne ya. Önüne bir masa bir koltuk alan aslan kesiliyor.

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bazı Insanlar Çok İş Yapar. Bazı Insanlarda Sadece Konusur.

Bi Öfke var Çok açık, Sıneye çekemıyorlar sındıremıyorlar Bu yüzdende Konusuyorlar. Bırak konussunlar

0|2
    1|0
    • Böyle adamlar hala bu ülkenin ekmeğini yiyorlar yanarım ona yararım.Adam her şeye at gözlüğüyle bakıyor ula biraz da ülkedeki iyi gelişmeleri söyle çiz ama yok maşa çünkü.

• Basıt bır ornek..Kılıçtar Oğlu kendı ülkesının ıstıhbarat teskılatını kötü sözlerle ıfade edıyor sımdı buna ne demelı.

Kızlar Ne Diyor 1

• Izlemedim ama simdiden sevdim o adami. Götün sahibinden kurtulamiyoz barig*tkıllarını sinirlendirelim.

0|1
    0|2
    • Ya sev ya terk et

• Ahahaha ülkeyi din ayagina satanlar Ataturke ayyas deyip dagda olen leşlere şehit diyenler terk etmiyor. Ben mi terk edicem. Vatanimi canimdan cok seviyorum ben. Asil terk etmesi gerekenler sizlersiniz.

Erkekler Ne Diyor 3

• Boşbakan sana bana sallayınca iyi oluyorda bumu zoruna gidiyor iyi yapıyor namussuza hırsıza hırsız demekte suç oldu bu ülkede 17 aralığa rağmen hala g*t kılı olmaya devam ediyorsunuz valla pes doğrusu o verdikleri kömürünü makarnanın kafası çok güzel demek ki

2|2
    0|2
    • Küfür etme birader kimse birşey yapmazsa ben şikayet edecem o herifi meydanı boş bulmuş sallıyorda sallıyor sandıkla gelen sandıkla gider o kadar.

• Başbakan Aziz Yıldırımı destekledi yargıyat kararı için yanlış bir karar dedi.

• 2011 de suçluysa cezasını çekmeli dedi demek ki tutarsız ya da işine nasıl geliyorsa öyle konuşyor

• İfade özgürlüğü.

1|0
    0|1
    • Özgürlük çamur atmak değildir milleti kışkırtmak değildir bunun cezasını o ve benzerleri mutlaka çekecektir işallah.

• Gerçekleri görebilme kabiliyetine sahip değilsen insanların suçu ne ?

• haklisin kardes kimsenin saldiriya hakki olamaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...