Eski sevgilim le kavga ettik .. vatsaptan engelledi beni..

merak ettiğim benim giriş satllerimi resim ve durumu güncelemelerimi görebiliyormu bilginiz var mı?

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• vatsap değil whatsapp :)))

0|1
    0|0
    • Whatsapp değil WhatsApp :))

• Whats Application.. What's Up -. What's App

Vatzep - Vatzup. ... Falan filannn..

• sizce benim için sorunum şu vatsapın yanlış ya da doğru yazmam mı :) !

Erkekler Ne Diyor 4

• O seni engellediği için görebilir "Durum güncellemeri, Profil fotoğrafı,ve son görülme tarihi". Ama sen çaresizce "Profil resmi yok" yazısı görmekten başka bişey yapamazsın

0|0
    0|0
    • anladım ben sadece engellerken ki resmini görüyorum ne resmini nede durumu göremiyorum zaten ama o görebiliyo hepsini anladım kadarıyla

• iyi bakalım.. Ben de merak ettim denedim şimdi.. Dediğim gibi oluyo. :)

• teşekürler :)

• sonuçta eski ne takıyosun kafana

0|0
    0|0
  • whatsapp değil mi la o

0|0
    0|0
  • kim dövdü Cevabın çok uzun ya da çok kısa

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Engellemişse göremez

0|0
    0|0
  • Net cevabını vereyim sana ben iyi bilirim o engelleme olaylarını:) Biz ayrıldıktan sonra çok yaptık eski erkek arkadaşımla da onu.Şimdi de en son kavga ettik o da engelledi beni.Yani şu o seni engelledi ama senin durumunu,resmini,son girip çıktığın saatleri net görebiliyor değiştirsen de yeni resmini ,durumunu görebiliyor yani biliyorum çünkü yaşadım ve denedim öyle herşeyini görebiliyor net.

0|0
    0|0
  • engellemişsin adı üstünde! görmesine bir engel var! bu arada vatsap deyil o :D

0|0
    0|0
  • hayir göremiyor

0|0
    0|0
    • benimde engellediğim birileri var ama kaçta girdikleri ni görebiliyorum ama merak ettiğim diğerleri resim ve durum

• anladım benim ı phone ama telefondan telefona değiştiğini sanmıyorum engellediğim biri var ama kaçta girdini görüyorum durumu ve resmi aynı belki değiştirmiyo belki engeledim için görmüyorum .merak ettim bir konu nasıl aydınlanıcam bilmiyorum :(

• o seni engelleseydi göremezdin demekki engellememis

Yükleniyor...