Asik oluyorum galiba neoluyor bana ...

iki haftadir tanistigim biri var internetten ve cok iyi anlasiyoruz cok sükür... ben 22 o 25 yasinda üniversite okumus biri ve simdiye kadar tanidigim erkeklerden cok farkli Klasik müzik felan seviyor ... (tuhaf yani)..

benden hoslandigini dün itiraf etti bana siir yazmis ve müzikle beraber sundu bana ...

asik mi oluyorum ne cok hosuma gitti..

sizce bir sans vermeliyim ona?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Sanal da tanışmış olmak ya da gerçek hayatta tanışmış olmak farksız bence.Burada insan olmayan reeldede insan değildir. Ama burada insanlar farklı kişiliklere bürünüyorlar. Ona bir şans vereceksen onu iyi tanımalısın. Ve reel iletişime geçmeni öneririm.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Dikkatli olmanı öneriyorum, internet denen dünya çok pis bir dünya. Kim olduğundan, ne olduğundan emin olmadığın sürece güvenmemeni tavsiye ederim... Her ne kadar iyi görünse de öncelikle emin olman gerekir, çünkü bir erkek olarak söylüyorum ki ne erkekler var, işleri kızı elde edinceye kadar sürer, o zamana kadar zannedersin ki eşi benzeri yok. Sanal ortam olunca bu durum daha da sakatlaşıyor, bu yüzden dikkat etmen şart :)

0|0
    0|0
  • Tabiikide hayir...sanaldan konustugun icin karsindakininde hobileri sana soyledikleri sanal olabilir.. hem okadar kulturlu romantik biti olsa kaparlar elamani yani sana kalmaz.. bunlari kafana yaz

0|1
    0|0
  • Sanaldan tanıdığın biriyle aşk yaşaman ADSL bağlantının sona ermesi kadardır. Bağlantı gitti, aşk bitti.

0|0
    0|0
  • Yine de çok bağlanmamanı tavsiye ederdim sana

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• yuzunu gordun buluştun mu ?sanal bır ask mı bu ?

0|0
    0|0
    • daha önceden beni görmüs bir mekanda bende sima olarak taniyorum tek sonra bulmus eklemis beni..

• hımm pek sanal denemez yanı...anladım.ama sansınıda hemen bı sıır sarkıyada teslım olma.

Yükleniyor...