Fim izlemenin insana kazandırdıkları

nedir arkadaşlar dizi izlemek insana hiçbirşey kazandırmıyor hatta zaman kaybı yapıyor film in insana katkısı olduğunu düşşünüyorum size göre film izlemek insana ne kazandırır

0|0
61

En İyi Kız Görüşü

• Altyazili izleyince hem okumam hizlandi.hemde yabanci dilim gelişti.hayalgucum genisledi.Zekayida geliştiriyor bazi filmler.cogu şeye bakis açın değişiyo. daha saycamda aklima gelmiyor suan.bu arada yabanci diziler var bu sekilde etkileyen. Yerli dizilerse sadece aptallaştırir

0|1
    0|0
    • evet yerli dizilerde kamuran 40 defa seni sevmiyorum der 39 uncuda kız kağmurana saldırır öpüşürler allah belasını versin bunları senaryolaştıranların

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• hayal gücün gelişir,hayata bakış açın değişir,bazılarında eğlenirsin,bazılarından ders çıkarırsın,yabancı filmi alt yazılı izlersen ingilizce ye daha çok aşina olursun,filmdeki karakterlerden bir sen çıkar kendini bulursun.bazı filmler kitaplar gibi bilgi vermezler fakat insanı eğitirler.tabi bu anlattıklarımdan esinlenip gidip recep ivedik izlersen tabi birşey kazandırmaz.kaliteli filmler olacak.

0|1
    0|0
  • Kitap okumak nasıl hayal gücünü güçlendiriyorsa bana göre film izlemekte onun canlanmış hâli. Yönetmenin bakış açısını rahatlıkla görebiliyorsun...

0|0
    0|0
  • yaşanmışlık kazandırır

0|0
    0|0
  • Vakit geçiyo :)

0|0
    0|0
  • sen farkında olmuyosun belki ama hayal gücün gelişiyo aklında örnek bir hayat kalmış oluyo farklı karakterler davranış şekilleri yer ediyo

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Çok enteresan bir yaklaşım dizi kazandırmıyor ama film kazandırıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...