Anlayanlar bakabilir mi acaba?

Merhaba arkadaslar ben yazin keman almistim. Muzik ogretmenlerim bana kemanim burgularinda ya da eşiğinde sorun oldugunu soyluyorlar. Acaba kemandan anlayan bir yere gotursem bana yardımcı olurlar mi yoksa bazi kisimlarinin degismesi mi gerekiyor?

Güncellemeler:
Anlayanlar bakabilir mi dedim arkadaslar kulaktan dolma bilgilerle yorum yapmayalim lutfen

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• burgular ya da eşikte sorun varsa zaten akort tutmaz. Ucuz yollu halledebilirsin.Nerde yaşıyorsun

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• tellerde sıkıntı olabilir ya da kemanın yapımında kullanılan ağaçlar var eğer farklı bir ağaçdan yapılmışsa ondanda kaynaklanabilir

0|0
    0|0
  • Bence boşuna keman yaptırmayla falan uğraşma. Çünkü ne kadar yapsalar bir yerden sonra tekrar bozulmalar meydana geliyor. Hepsiburada'dan Manuel Raymond 4/4 Keman fiyatı 120 civarındaydı ben ondan alıcam. Çok iyi yorumlar yapmışlar ve müzik hocalarının da beğendiklerini söylemişler. Hiç uğraşma yaptırmayla falan derim.

0|0
    1|0
    • Kemani iyice incelemeden almayi dusunmuyorum bir daha. Ayrica amacim yeni keman almak olsa burada soru sormazdim. Zaten yeni almistim kemani. Yine de tesekkurler

• Agresif bir tavir sergilemedim ayrica sadece fikir sormustum. Cevap vermeyen olmasa da cok sey kaybetmem sadece fikir sormustum. Incelemek dedigim de alip o kemani calmadan almam diyorum. 6 yildir da gitar çalıyorum bu arada. Ne duzeyde oldugunu tahmin edebilirsin belki. Bu kemani da ben secmedigim icinşu anbu sorunu yasiyorum. Karsinizdaki kisinin ne bilip bilmedigini sorgulamadan ince kendiniz ne biliyorsunuz ona bakin lütfen

• Sadece fikir sormuşsunuz ama fikir belirtince de azarlıyorsunuz. :) 6 yıldır gitar çalmanız müzik bilginizi göstermez. Ben de uzun yıllardan beri bağlama çalıyorum. Solfej ayrı, her enstrumanın özellikleri ayrı. Yazı dilinde "Amacım keman almak olsa burada sormazdım" diyip ve "yine" de teşekkür ederim derseniz yanlış anlarım. Neyse size müzik hayatınızda başarılar dilerim.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...