Bir bayan olarak romantik filmleri hic sevmiyorum. ya siz?

film izlerken seceneklerim arasinda hic bir zaman romantik, dram, romantik komedi olmuyor. peki sizin en sevdiginiz tur ve en sevdiginiz film hangisi?

0|0
9|14

En İyi Erkek Görüşü

• Romantik ve romantik komediden özellikle uzak dururum ama dram daha çok gerçek hikaye kaynaklı olduğu ve hayatın gerçeklerini gösterdiği için benim için daha önde geliyor.. Hayal dünyasından çok içinde bulunduğumuz mekanlara ait şeyler her zaman daha çok etkilemiştir.. Ama aksiyon ve gerilim tarzlarını genellikle tercih ederim...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Oanki ruh halime göre değişiyor , ama genel anlamda Bilim kurgu, Aksiyon, Komedi ve Romantik komedi tercih sıralamamdır.

1|0
    0|0
  • Bu bir secim ya kimiside asla korku flimi izlemez:)

benim favorim tarihi flimler

1|0
    0|0
    • ben korku filmlerini cok seviyorum :)

• Dedimya bu bir secim bazi bayanlar korku seviyor bazilari romantik :)) kimiside savas filimi seviyor cesit cesit yani:)

• ben futbolu sevmiyorum canım sen romantik film sevmesen çokmu.. olmayınca olmuyo işte..

1|0
    0|0
  • Romantik filmler zaman kaybıdır benim için

1|0
    0|0
  • Romantik filmleri bende hiç sevmem çünkü hepsinde anlatılan şey aynı sadece karakterler farklı.o yüzden dizileri de sevmem ben hatta tv ile hiç aram yoktur...

1|0
    0|0
  • Al bendende okadar sabi. lanet olası ask ve dram filmlerini hiç sevmıyorum.

daha çok gizem bilim kurgu,aksiyon macera severim.

1|0
    0|0
  • Romantik film bende sevmem..

Komedi,korku,aksiyon,dram olabilir

1|0
    0|0
  • Gerilim gizem türü diyebilirim hele sonu dumur ediyor ters köşe yapıyorsa en makbulüdür.kimlik,dövüş kulübü,olağan şüpheliler gibi

0|0
    0|0
  • Güzel yapamıyorlar dozu tutturamıyorlar.

İzleyiciyi çekiyorlar ama dramı güzel vakit geçirmeyi ya da ayrılığı aşk gibi gösteriyorlar.

1|0
    0|0
    • ayyynen oyle. romantik film basladiginda buradaki erkekler ve kadinlar hayal urunudur yazilmali bence. valla ben cok pis bunalima giriyorum neden benim boyle saglam bir iliskim yok diye

• Dedim ya dengesizlik var işte.

• öyle bir kategori ayrımım yok izleyince hoşuma giden ya da gitmeyen olarak ayırt ediyorum.. Kızma ama yorumlarını okudum romantik komedi dışında saydığın türlerdeki anlatılanlar sanki gerçek hayatta oluyo mu? mesela korkuya bayılırım demişsin korku filmlerinde olanlar gerçek hayatta var mı?

0|0
    0|0
    • evet yok ama en azindan insani depresyona suruklemiyor :) ya arkadasim benim romantik film sevmeme sebebim romantik filmlerdeki asklari kiskanmam :)

• bu arada bu foto daha başarılı :))

• Ne tür seversin ki ?

0|0
    0|0
    • macera, korku, fantastik, bilim kurgu, animasyon en cok da komedi

• biraz gercekci ol lutfen. o filmlerdeki gibi asklar gercek hayatta yok

• Yorum yok ... Hayırlı günler ...

• bilim kurgu... sen?

0|0
    0|0
  • Ağaç olabilir misin?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Çünkü sadece filmlerde izlediğimiz kadarıyla kalıyor. Bizim erkeklerin literatüründeki romantiklik yalnızca yerlere gül yaprakları ve etrafta birkaç kokulu mum olmasından ibaret.

1|0
    0|0
  • Romantik filmleri çok severim ^_^ Onun harici korku & gerilim & bilim kurgu türlerini de hoş buluyorum:D (nasıl bir tabir olduysa)

1|0
    0|0
  • Komedi ve cizgifilmleri severim..

Romantikde severim, o anki ruh halime bagli izleyip izelemem

1|1
    0|0
  • Romantik romantizm bunlar bana gore degil korku gerilim komedi macera aksiyon polisiye de sevmem mesela

1|0
    0|0
  • aynen ya gerilim aksiyon bilim kurgu dışında izlemem film

1|0
    0|0
  • Odun Hatunlar Kulübüne Hoşgeldin *-*

1|0
    0|0
  • Bende sevmiyorum

1|0
    0|0
  • tarihi korku gerilim aksiyon

1|0
    0|0
  • ben korku filmi severim :D romantik filmlerin sonu hep aynı ondan sevmiyorum ve sıkıcı oluyor

1|0
    0|0
Yükleniyor...