Şarkı yaptık nasıl olmuş?

link Grubum unsra ile yeni beste yaptık arkadaşlar her türlü eleştriye açığız.diğer şarkılarımızı dinlemek için facebook sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.. link

0|0
9|8

En İyi Kız Görüşü

• Eleştirenler bacılarım kardeşlerim sizde yapın sizi de dinleyelim yahu.

0|1
    2|2

Kızlar Ne Diyor 8

• Eleştirilere acigiz diyorsun eleştiri yapanları yaptgna pişman ediyorsun :D

0|7
    0|0
    • Eleştirmenin de bir adamı vardır arkadaşım ortada bir emek var sonuçta.

• Teşekkür ederim arkadaşım.

• Rica ederim

• Dandan datdararat datdararat datdarat dandan ezberledim sarkiyi hadi yine iyisin bir faniniz var

0|9
    0|0
    • Derdimiz o değil derdimiz yaptığımız şarkıları insanlara dinletmek absürd şeyler beğenilmiyor ne yazık ki Serdar Ortaç gibi şarkı yapmak lazım nasıl bir müzik kültürüyse artık.

• Baska bisey olsa eklerdim zaten

• Peki ne diyeyim.

• Aferin kanka boş durmamış bir şeyler yapmışsınız ;)

Değişik yani

0|1
    0|0
  • Pek olmamış.

0|2
    0|0
  • Ya olmamis biliyo musun :) sanki biraz becerememissiniz. :)

0|2
    0|0
  • Eh madem eleştiri istiyorsun.

Ölüm üstüne işleyen bir kompozisyonun, ölümden kendine has bazı hisler taşımasını beklerdim. Davul, şarkının soğukluğunu fazlasıyla yansıtıyor; ama ritim tercihinde bir hata yapıldığını düşünüyorum. Vokal konusunda, tek kulak aşırı boş bırakılmış. Müzik çift taraflı geliyor, vokal tek. Biraz yansımalar ve eko ile diğer kulak da doldurulabilirdi. Son olarak, imgesel bir tutum sergilenmesini beklerdim. Savaş ve kurşunlar çok net. Bence ölüm hissini kafanıza sıkarak ve ya kanı anarak vermek çok basit. Daha şiirsel sözlere ve daha dolaylı imgelere yer verebilirsiniz. Bir şey yapmaya çalışıyorsunuz ve bu yaptığınız şeyi farklı olarak nitelendiriyorsunuz. Abzürdü bir akım olarak ele alıyorsak eğer hayatın kendisine daha dolaylı ve daha aforizmik yaklaşmanızı beklerdim.

Buraya kadar fena değiliz, bundan sonraki eleştirilerim sana. Serdar Ortaç dinlersiniz gibi bir eleştiriyi çok anlamsız buluyorum. Bu insanın müzikten algıladığı şeydir. Küçümseyemezsin. 5 yaşımdan beri piyano ve klasik müzikle yaşıyorum ve bunların ardındaki müzik ile zamanın anlayışı pek uymuyor. Bu bana dünyayı ve insanları küçümseme hakkı verir mi?

0|1
    0|0
    • Teşekkür ederim dostum çok doğru konulara değinmişsin fakat Serdar Ortaç'ın kişiliğini eleştirmedim sonuçta yaptı müziğin saçmalığını eleştirdim aşağılara iyice bakarsan benim şarkımla da dalga geçildi madem ben Serdar Ortaç'ın şarkısını eleştiriyorum suçta bu adamlar benim şarkımla bildiğin dalga geçiyor o suç değil mi ? neden Serdar Ortaç ünlü olmuş diye mi ?

• Daha iyilerini bekliyoruz

0|1
    0|1
  • Yüzyılın bombası haahhahahahaa hahahaha hahhahah hahahahahahahaa

0|5
    0|2

Erkekler Ne Diyor 8

• 1:27'den sonrasın da counter s. oynar gibi hissettim kendimi.Pek sarmadı be.Lakin farklı bir tarz olması açısından başarılar dilerim.

0|2
    0|0
  • Arada silah sesleri geliyor kendimi Half life oynuyor gibi hissettim..

0|5
    0|0
  • ağa kullandığınız ürünün kalitesi harbiden iyiymiş haaa

0|2
    0|0
    • eyvah en aşşadan bana dogru cevap sırası geliyor şuan tırsıyorum :( adaş kötü bişi demedim ben beee mikrofon diyom iyiymiş

• hayır sen bu yazın pop şarkısını bile yapsan eğlenicek yani bu insanlar onu diyorum :) boşver takılma sen ayrıntılara asıl siz yaptıgınız işten eglenmeye bakın

• Öyle yapıyoruz elbette Türk insanı böyle yapacak bir şey yok :) Teşekkür ediyorum sana da :)

• 2dk önce link bunu dinliyordum. şimdi sizin müziği açtım. pardon sizinkine müzik dedim

0|1
    0|1
    • 3 akorlu aşk şarkısı yapmayı bizde biliriz absürd bir şeyler yapmak istedik insanlara ters geleceğini bildiğimiz halde ki tahmin ettiğimiz gibi de oldu sen duman Serdar Ortaç falan dinlemeye devam et dostum .

• seni çöpe atacağım poşetee yazıığkkkkkk

• virtualdj programında daha iyisini yapardım loo bu ne :D

0|0
    0|1
    • Yapta görek reis alt yapıyı sağdan soldan almıyoruz yalnız yazıyoruz kendine has birşeyler yap madem .

• Tamam arkadaşım haklısın kapatalım gece gece senle mi uğraşıcam ben git kendine başka meşgale bul.

• Oldu senin dediğini yaparım.

• siz 10 numara korku filmi yaparsınız knk :))

0|1
    0|0
  • Merhaba sakine kardeşim,

Azizim bu ne böyle patır kütür sesler ya beynim zonkladı sabah sabah. Abdestim de kaçtı. Gidip yeniden alayım bari.

0|0
    0|0
  • link bu daha ıyı

0|2
    0|2
Yükleniyor...