En sevdiğiniz film repliği nedir?

"Sana acıyorum Claire. Hayatın sana bir şeyler borçlu olduğu yanılgısı içindesin. Çok acı sürprizlerle karşılaşacaksın."

-six feet under-

bu repliği çok seviyorum.evet sizin en sevdiğiniz replik hangisi?:)

0|0
15|21

En İyi Erkek Görüşü

• dövüş kulübü'nde tyler'in su sözü, tüm bir yaşamı özetliyor zaten.''Yaşamı sevmemize ramak kalmıştı.''

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• neşeli günler...

- En iyi cilet budur. Dünyanın bütün meşhurları bununla traş oluyor; İngiltere Kralı, rahmetli Başkan Kennedy, Taçsız Kral Pele, Bakenbauer, Kaleci Myer, Nadya Komenaci, Biricit Bardo, Fenerbahçeli Cemil… hepsi şöhretlerini bu bıçağa borçlular. Evettt! Denemesi bedava hem de hiç para vermeden. Bakın mesela şu vatandaşın sakalı uzamış. Şimdi 2 dakikada susuz sabunsuz, bu iş hallolucak. Bakın abiler, fennin son harikası, Alaman mucizesi, bütün meşhurların bıçağı.. :)))

1|0
    0|0
  • 17.baba:ben senin babanım...ve sana okumanı söylüyorum. söylüyorum çünkü ben senin babanım.

kız: ben aptalım.

baba: aptal değilsin.

kız : öyleyim.

baba : aptal değilsin, çünkü o kelimeyi okuyabilirsin!

kız : sen okuyamıyorsan ben de okumak istemem.

baba : hayır, çünkü bu beni mutlu ediyor. senin okuduğunu dinlemek beni mutlu ediyor.evet. sen okurken ben mutlu oluyorum.

kız : "uzun bir süre sessizlik içinde süzüldüler.nasıl bu kadar farklıyız..."

I*Sam filminden çok etkileyici ağlama noktasına gelmişitm..

1|0
    0|0
  • hey adamım!senin tek sorunun ne biliyo musun ha? o koca k.çının kafandan büyük olması :D şaka bi yana

dudaklar sussa da kalbin yüz türlü dili vardır.

1|0
    0|0
  • Mazlumu getirin banaaaaaghhhhh :P

2|0
    0|0
  • Onlardan biriymis gibi konusma. Degilsin!

Olmak istesen bile degilsin. Onlar için bir ucubesin. Tipki benim gibi. Su anda sana ihtiyaçlari var ama olmadiginda cüzzamli gibi dislarlar seni. Onlarin ahlaki, yasalari kötü bir espri gibi. Ilk sorun belirtisinde gardlari düstü. Ancak dünyanin izin verdigi kadar iyiler. Sana gösterecegim. Isler yolunda gitmediginde bu medeni insanlar birbirlerini yer. Yani ben canavar degilim. Sadece herkesten öndeyim.

? JOKER | Kara Sövalye

1|0
    0|0
  • ” Hadi oğlum hoşçakal. Kafan karışırsa becer, tamam mı ?”

"Hayatım boyunca bacakları değil de, elleri boynuma dolanan bir kadın aradım.."

Scent of A Woman (Kadın Kokusu)

2|0
    0|0
  • play it again sam diye birşey vardı.

1|0
    0|0
  • Sevdiklerimden biri "Biriyle tanıştığınızda ilk farklılıklarınızı önce görürsünüz ama zaman geçtikçe benzerlikleri farketmeye baslarsiniz. Sanırım tüm dostluklar böyle başlar."

1|0
    0|0
  • ' sana yapman için para ödediğim işi yapmayışının sebebi yapacak bir işinin olmamasımı?'

1|0
    0|0
  • umut iyi birşeydir, belki de en iyisi...ve iyi şeyler asla ölmez.

Esaretin Bedeli

2|0
    0|0
  • Çay yok bok için

1|1
    0|0
  • öpüşeli mi ?

0|0
    0|0
  • amca baba yarısıdır emrah

1|0
    0|0
  • Senin gözlerin neden bu kadar böyük

1|0
    0|0
  • nayır nolamaz bunu bana yapmayacaktın nalan

1|0
    0|0
  • '' Kaçmak özgürlük değildir ''

Dominic Toretto . Hızlı ve Öfkeli'den :)

1|0
    0|0
  • Donnie: Neden o salak tavşan kostümünü giyiyorsun?

Bunny: Neden o salak insan kostümünü giyiyorsun?

1|0
    0|0
  • your focus determines your reality - star wars serisinden

0|0
    0|0
  • "The world is yours..."
    "First rule of Fight Club is... You do NOT talk about the FC." (Vurgular güzel)

0|1
    0|0
  • Biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük, ama olmayacağız. Simdi bunu anlamaya başlıyoruz... ve cok sinirliyiz
    Tyler Durden
    "Fight Club - Dövüs Klubü"
    Tüm umudunuzu kaybetmek özgürlüktür...
    Anlatıcı
    "Fight Club - Dövüs Klubü"
    Bizim neslimiz Büyük Depresyon'u ya da Büyük Savaş?ı yaşamadı. Bizim savaşımız ruhsal bir savaş. Bizim depresyonumuz kendi hayatlarımız...
    Tyler Durden
    "Fight Club - Dövüş Klubü
    ------------------------
    Fight Club
    dünya herkese yetecek büyüklükte. onun için, başkasının yerini kapmaktansa, çalışarak gerçek yerinizi bulun.*

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Sana bir şey yapmayacağım tatlım, sadece beynini dağıtacağım- The Shining.

2|2
    0|0
  • '' Yoruldum, patron. Yollarda yağmurdaki bir serçe kadar yalnız olmaktan yoruldum. Yanımda hiç arkadaş olmamasından yoruldum. Nereden geldiğimizi, Nereye gideceğimizi söylecek biri yok. En çok da insanların birbirine kötü davranmasından yoruldum... '' Yeşil Yol.

2|0
    0|0
  • canın cehenneme dostum..

1|0
    0|0
  • "Hiçbir iyilik cezasız kalmaz." - Next

3|0
    0|0
    • bu repliği bende çok severim.

• "Dürüst değilim.. Dürüst olmayan birinin dürüst olmayacağına güvenebilirsin.. Asıl dürüst olanlara dikkat etmek gerekir.. Çünkü asla ne zaman aptalca bir şey yapacaklarını bilemezsin''

2|0
    0|0
  • JEANNE: İyi misin?

SIMON: Bir artı bir iki eder.

JEANNE: Ne?

SIMON: Bir artı bir iki eder. Bir etmez.

JEANNE: Ateşin var senin.

SIMON: Jeanne? Bir artı bir hiç bir eder mi?

Incendies

2|0
    0|0
  • Grace: - Bence iki yanlıs bir dogru etmez.
    Alex: - Ne demek istiyorsun?
    Grace: - Bizi kastediyorum. Biz iki yanlısız.
    Alex: - Ya biz ikimiz dogruysak ve diger herkes yanlıssa?

-Kücükken hep ucmak isterdim, fakat bunu hickimseye söylemedim.Eger ucmak istedigini söylersen onlar seni düsürmeye calısırlar.

Arizona Dream//

0|1
    0|0
  • Scary movie 3;

- Benim bir hayalim var .

+Hayalin nedir ?

- Bir hayalimin olması :D

2|0
    0|0
  • Savaşçılar güçlü olmanın yanında belli bir derecede de akıllı olmalılar. Aksi takdirde hayatta kalamazlar. Ama fazla zeki olanlar da.. pek uzun yaşayamazlar. - Kureimoa / Claymore (2007)

1|0
    0|0
  • istasyon filmnde cüneyt arkın zülfü livaneli dinlerken "offf be offf" diyo.işte en sevdiğim en duygulu replik odur.

1|0
    0|0
  • Oh my got! Mr. President happy birthday to you :) Bunu bilmeyen yoktur herhalde ;)

1|0
    0|0
  • fikirlere kurşun işlemez

1|1
    0|0
  • "Zaten bir kadın sevmiyorsa, seviyorum demez. Sevdiği zaman sevmiyorum dediği olmuştur ama, o konuyu kafaya takma sen." Behzat Ç.

0|0
    0|0
  • büyüyünce ne olacaksın?
    diktatör olacağım , ya sen ?
    kayısılı turta.

:jeux d'enfants:

0|1
    0|0
  • yoruldum patron :(

0|1
    0|0
Yükleniyor...