Bu sitede okurken, yazarken bir yandan neler yapıyorsunuz?

Ben akşamları sitenin başına oturuyorum, ve iki şişe bira hakkımı kullanıyorum.(kutu değil şişe) Yanında da tuzlu fındık.

Siz sitede zaman geçirirken bişey yeyip içiyor musunuz? TV mi izliyorsunuz bi yandan?

Güncellemeler:
müzik tabii bir yandan.. internet radyolarını tercih ediyorum

0|0
9|10

En İyi Erkek Görüşü

• genelde içiyorum bişeyler...viski , bira , bazen vodka...

ve de sigara...

tv içeride açık sesi geliyor sadece... evde insan varmış hissi yaratsın diye:)

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Genelde işyerinde oluyorum. Yan planda excel, powerpoint, outlook falan açık oluyor :) Haliyle içki yok, en iyi ihtimal kahve.

Evet çok sıkıcıyım.

0|0
    0|0
  • çay püskevit çerez cıgara dondurma başka sitelerde (finans) fink atmaca arada balkona cıkıp hava almaca o kadar

0|0
    0|0
  • Tuzlu Fıstık mı fındık mı ? Face bi yandan hepsiburada bi yandan bişeyler bakıyorum google bi yandan bastırıyo bişeyler araştır ara benden de bulayım diye TV'i hiç açmadım çalışıyomu bilmiyom :)

0|0
    0|0
  • müzik açık bir yandan tıkınıyorum ( sebzelerim var dev tabakta ) ara ara da burası, arkadaşlar ve facebook da alakasız saçmalamalarla geçiyor

0|0
    0|0
  • biranın tekinden otlanmak istiyorum.

0|0
    0|0
  • votka enerji ve sigara ne olcak başka

0|0
    0|0
  • Yarın gece bira hakkımı kullanacağım

ama bugün için fantadan yana seçim yaptım

0|0
    0|0
  • ben de bugün iki bira açtım, normalde bir yandan tez yazıyorum ama bugün havam yoktu.

0|0
    0|0
  • yalan söylemek istemem bir yandan erotik film izliyorum vazgeçilmezim :)

0|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 9

• İnternet tarayıcım açıksa, video oynatıcım da genelde açıktır, sağ alt köşede miniminicik bir şekilde, bir şeyler izlerim. Hatta şu an izlediğim şey; Idiocracy filmi. Daha doğrusu dinlediğim daha çok. Tarayıcımca yedi tab açık, yedi farklı siteden bir ona bir buna bak derken anca kendimi oyalıyorum. Bazen arka planda başka şeyler yapmam, çalışmam gerekiyor.

Bilgisayar başında sürekli tıkınmak yalnızlık yıllarımdan kalan kötü bir alışkanlık. Artık o konuda bireysel olmamaya çalışıyorum. Ama fincanım hiç boş kalmaz, sürekli bir şeyler içerim. Bira sevmem, şarap ve diğer alkollü içecekleri de aynı şekilde iki kişilik keyif anlarında tüketmeyi daha çok seviyorum. Şarabımı alıp, soul tarzı müzik açıp kendi kendime demlendiğim nadirdir, onda da zaten bu sitede olmam yani =)

0|0
    0|0
    • hem okuyup bişeyler, hem yazıp, hem de nasıl film izliyosun benim de gözlerim açıldı kocaman bu işe şimdi. film izlerken başka birşeyle mümkün değil alakadar olamıyorum.

bira son zamanlardaki alışkanlığım..ömrüm boyunca alkol içmedim. İki haftadır iki şişe birakolik oldum. Bir arkadaşın tavsiyesiyle..Sağlıklıdır dedi..Sağlık mı değil mi ölmeden önce anlayacağız :)

• Hepsiyle her saniye meşgul değilim ki. Bakın bu siteye giriş yapalı bir saat olmuş, ilk aktivitem bu soruya cevap vermekti. Bir şeyler yetiştirme derdinde değilim, öyle bakınıyorum. Filmi de zaten Inception misali kafa yorulması, detaylara dikkat edilmesi gereken bir şey değil diye seçtim, neticede de her şey yeterince algılanmış oluyor. Alışkanlık belki. House, South Park gibi dizileri böyle böyle izleyerek bitirdim ben =) Ama The Mentalisti izleyemem böyle mesela, bir şeyler kaçırırım çünkü.

• 2 bira + bi avuç fındık fazladan 400-500 kalori eder bu da ayda fazladan 12000-15000 kalori edeer

o da 1-1,5 kilo yağ eder bi de bilgisayar karşısında hareketsizlik! =) bilgisayar karşısında çok tıkınmaktan vazgeçsek keşke. herkes bişeyler yiyormuş baksana

0|0
    0|0
  • çay içiyorum, mailere bakıyorum nette bir soru buldum onu çözmeye çalışıyorum einstein bulmacası

0|0
    0|0
  • Bu sıralar feci bir sıcak çikolataya düştüm. Şu anda da bana eşlik ediyor bi kupa sıcak çikolata. nestleyi hiç sevmedim bu arada, dr otker daha iyiydi :D

bir de öncesinde aburcubur yerdim.Hem ne yediğimi anlamazdım hem de sonrasında pişmanlık duyardım. Bu yüzde artık kuru elma yiyorum, organik kurutulmuş elma parçacıkları ile sıcak çikolata çok iyi gidiyor doğrusu

bir yandan da mailler, müzik, bir kaç sevdiğim blog... öyle

0|0
    0|0
  • Ben Facebook, Twitter takılıyorum bi yandan püskevitle çay içiyorum ya da çerez ile meyve suyu... ağzım boş durmuyo çok şükür :D

0|0
    0|0
  • müzik dinleyip birşeyler atıştırmak(o an ne varsa artık çerezi mi keki mi neyse işte)

bir yandan kesin online alışveriş filan yaparım sitelerde gezinirim

0|0
    0|0
  • belli olmuyor , az önce makyajımı siliyordum sabit oturmam pc başında

0|0
    0|0
  • dans dans dans

ve de oda arkadasım ve gelen arkadaslarım ile mehebbet

0|0
    1|0
  • ben karpuza bağladım bu aralar bi kahve bi karpuz içki içmem :)) bi yandanda tv ye bakarım

nette ise facebook a girerim oyunlarıma her saat başı girerim falan filan intermilan

0|0
    0|0
Yükleniyor...