Sizce bu 4 isimden hangisi daha çok güldürüyor?

Merak ediyorum yeni nesil bu soruya nasıl bir cevap verecek diye...

• Cem Yılmaz
    18% (5)64% (9)33% (14)Oy Ver
  • Kemal Sunal
    54% (15)21% (3)43% (18)Oy Ver
  • Şahan Gökbakar
    11% (3)0% (0)7% (3)Oy Ver
  • Şener Şen
    17% (5)15% (2)17% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
20|12

En İyi Kız Görüşü

• Cem yilmaz derim ben..aslinda her birinin guldurme tarzi ayri..kemal sunal stand up yapmiyordu, onun filmine bakinca guluyorum, ama cem yilmazin filmkerine bakamiyorum, stand up showlarinda kopuyorum, ama filmlerinde beni gulduremiyor.sahan gokbakar filmleri zaten cirkeflik, kufr uzerine kurulmus film, o gun biri soyledi:sadece film olsun diye cekmisler".ona da bakamiyorum, gulesim gelmez..sener sen aynen kemal sunal gibi, ama ona sadece hababam sinfinda cok guluyorum.diger filmleri o kadar da komik diyil..bu kadar.icimi dokdum resmen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

Erkekler Ne Diyor 12

• Şıklar biraz eksik ve saçma olmuş.. Tolga çevik

1|0
    0|2
  • Kemal Sunal'a küçükken çok gülerdim. filmlerini tekrar tekrar izlerdim ama ne yalan söliyim artık zevk alamıyorum.

Şahan komik ama hep pislik pislik şeyler üzerinden espri yapıyor o yüzden pek hoşlaşmıyorum.

Şener Şen'in çok fazla filmini izlemedim o yüzden hakkını yemiyim. yorum yapmıyıcam.

Cem Yılmaz komik ya severim :)

0|0
    0|2
    • cem yılmaz da pislik şeyler üzerinden espiri yapıyor

• olabilir ben kendi görüşümü yazdım. bana göre cem yılmaz işi dozunda bırakıyor ama şahan çok daha fena.

• Kemal Sunal taibkii.

0|0
    0|1
  • Kemal Abi ve Şener Abi'nin bir mimiği bile Türkiye'deki komedyenlerin alayına yeter

0|1
    0|2
  • Abi günümüz komedyenlerle kemal sunal ve şener şeni niye bir arada koydun böyle bir saçmalık olabilir mi ? Kemal Sunal ve Şener Şen gibi bir büyük ustadlarla bunları ayni ankete koyman bile abes kaçmış

0|0
    0|0
  • kemal sunal'ı ve şener şen'i neden bir araya koydun? ikisinin birden bulunması sorunun mantığına ters olmuş.

0|0
    0|3
  • hepsinin alanı cok farklı birincisi ve yasadıkları zaman geregiyle hepside buyuk oyuncu dusunur

yeni nesili kucumseyerek sordugun soru anlamsız

0|1
    0|2
  • Kemal Sunal, o içtenlik o mimik adam adam. !

0|0
    0|1
  • Kemal Sunal

0|0
    0|0
  • Şahan Gökbakar'ı keşke bunların arasına koymasayadın.

Geriye kalanların hepsi kendi dalında kral.

0|0
    0|0
  • Charlie Chaplin

0|0
    0|3
  • hepsinin yaptıgı zemin farklı

kişilerde mantık hatası var

0|0
    0|1
Yükleniyor...