Sizce cocukta farkinda mi

Simdi biz okuldayken bir tane cocuk var ve ben bu cocugun nedense bu ara bana baktigini hissediyorum ama oyle biseyde yok biliyorum o kim ben kim sonucta ama simdi size olaylari kademe hlinde anlatiyorum iste bu okuldayken bakiyodu gibi geliyodu ondan sonra bizim bir okjl gezisi oldu oda geldi bende sirf oda geliyo diye ayri ozen gosterdim kivircik lule saclarimi duz yaptim falan her neyse biz yolculuk bitti otobusle geldik falan indik resim cekiliyoruz kizlarla bende bizim kizlaricekrken arkamda ama dibimde birisi "sendw cekilmek istiyosan ver cekiyim" dedi bende kalbime inicek hic bakmadan ileri gittim sonra aekami dondum o ve burada cevap vermedigim icin deli gibi pismabim neyse ardindan ben tabi 300-500 sonra iste tabi cocugu sevmiyorum ya da hoslanmiyorum sadece dikkatimi cekiyi ardinndan iste biz tekrar otobuse bindik falan akradasimla resim cekiliyoruz yine oda onumdeki arkadasla konusmaya geldi konusuyolar falan muhabbetleride "her erkek kiz aekadasinin yaninda İstanbul beyefendisidir " falan ya ben her zaman oyleyim falan duyodu sonra ama nasil guluyolar falan ben hic bakamiyorum sonra dediki bize "bunlarda resim cekilmeye gelmisler geziye " dedi benden ya da akeadastan ses cikmadi yanindakide 'aynen ha falan dedi ardndan iste boyle sonra ben dayanamyip bir kac yerde esprilerine guldum arkadasim dediki onde oturan bana (cocuk espri yapti) duydun mu dedi bende ever dedim guldum eindan yine bir kac kez aekadan geldi falan ama ben hic bakamiyorum sonra bir ara gozumle caktirmadan bakiyidum kapattim gozumu bir actim yok dedim* noldu :D neyse iste boyle yine arada konustu falan espriler ama boyle toplu konusurken sonra efendim okula geldik iki gun sonra bu bir ders gec gelmis biz farkli siniflardayiz gecerken bakti sinifa sonra giderken yine bakti ucuncu kez gevriginde ben baktim o bakmadi falan sonra ertesi tenefus sinifa geldi birisiyle konuatu flan simdi sizce ilabilir mi boyle bisey ama ben cocugun instageam hesabina baktim ve biosunda tarih yazili bence sevgilsi var

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...