Yerel seçimler hakkında düşünceleriniz?

sizce yerel seçimlerde hangi parti nekadar oy alır % ile söyleyin

Güncellemeler:
bence akp %30 chp: %40 mhp%25 bdp :%00000000000000000001
bişey diyeyimmii arkadaşlar sen vermiyosun biz vermiyoruz geçen sene rulo rolo akp kagıtları bulundu sahte seçimlere karştırmak için ölüler bile oy kullanıyo maşallah

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• yine çoğunluğu, aldığı oyu hakkını veren kalkındıran geliştiren Akparti alır. sen vermıyosun ben vermıyorum dıye bısey yok herkes verıyo sen kendı fıkrındekılerle konuşuyorsan hep demekki:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• ilk olarak şunu söyleyim eğer benim oy vermeyi düşündüğüm parti başta olmassa seçimlerde gidip oy pusulasında 10000 tane bastırıp üzerine oy vereceğim partiye oyu basıp çöp kutusuna atıcam.sonra da medyaya haber verip x partisi oy çaldı.y partisinin oyları çöpten çıktı dicem.yani dicem şuki başbakanların asılıp zehirlendiği bir ülkede şu parti oy çalmış demek çok kolay birşey.2. olarak da ak parti varken planlar,hevesler hep suya düşmeye mahkum olacak.

1|1
    0|0
  • Chp nın %40'ı hayal bir chp li olarak söylüyorum bunu..

Kafaları apış aralarına kaçmış akp'li biat kültürünü değiştirmeyeceğine göre akp yine alacak gibi..

Şu İstanbul'u Kadir'in elinden alırsak yeter..

1|0
    0|0
    • biliyorum ama tayip kürtlere bukadar hak vermeye devam ederse çarşı gurubunun dedigi gibi filim biter fragman başlar ozman tayibi neg*tkılları nede tomaları koruyabilir

• Çarşı karışır ama taş*aklı adam sonuçta..

Kolay bırakmaz..

• Akp'ye vericem oyumu.Kimse g. kılı değil emin olun bu millet her zamankinden daha zeki arkadaşlar.

akpnin en az %46 alacağını düşünüyorum.

Hiçbir şeye de körü körüne de bağlı değilim.

Chp'yi bu ülkenin kültüründen görmüyorum kuruluşundan beri..

1|1
    0|0
  • Senin yazdığın rakamlar hayal mahsülüdür. Bana sorarsan AKP %52 MHP %23 CHP %36 civarı değerlerde bişey olacaktır.

0|0
    0|0
    • misal dedim yoksa bende anket listelerini takip ediyorum akp %52 değil %48 e kadar düştü oda gezi dönemide daha yolsuzluk fettullah gülendeki kasetleri ooo

• Yine, yine ve yine oy vermeyeceğim. çünkü sayıldığına bile inancım yok.

0|0
    0|0
  • hiç kimse oy almayacak...

0|0
    1|1
  • Bilmiyorum ama az kaldı göreceğiz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...