Roma ya da antalya olimpos a giden var mı ?

benim hayatım da gitmek istediğim iki yer kaldı türkiyenin çoğu yerini gezdim yurt dışındada sadece romaya gitmek istiyorum acaba gezip görenleriniz var mı bu iki yeri ? beni bilgilendirirseniz sevinirim..

Güncellemeler:
hiç giden yok mu yaaa ?

0|0
1|1

En İyi Kız Görüşü

• romaya gitmedim, olimposa gittim.

doğayla iç içe, stresten şehir hayatından uzak bir tatil amaçlı, ağaç evlerden oluşmuş pansiyonlardan kurulmuş olsa da son yıllarda özünden uzaklaşmış olduğu söyleniyor. yine de herşey dahil otel zihniyetine tercih ederim. doğayla daha iç içe kamp mantığında tatiller için henüz bakirliğini çok yitirmemiş kelebekler vadisi ve kabak koyu da tavsiye edilir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 1

• Gittim ikisine de.

Roma işte tarihi şehir. Güzel baya. Aşk çeşmesi, kolezyum, ıvır zıvır.

Olimpos'da bungalovlar. Dandik konaklama, sahilde akşam bira içmesi güzel. 11'de jandarma gelip çıkarmasa daha iyi. Çok turist. Ivır zıvır.

0|1
    0|0
    • kötümü yani ağaç evler benim hayalim :s

• Otantik havası var ama kapının kilidi tutmayınca biraz tırsıyorsun. Tek başınayken yan odadaki çift sevişmeye başlayınca, tüm git gelleri kendi yatağında hissediyorsun. Böcek, sinek zaten odada. Banyo yoksa odada, umumi duşa gittiğinde hoş olmayan manzaralarla karşılaşıyorsun. vs vs. Yine de fena değildir.

• anladım aga saolasın :)) detayıyla hemde ben kelebek vadisine gidiyom :p

Yükleniyor...