Kitap tutkunları bakabilir mi?

Kitaplara bir servet yatırıyorum artık kendimle baş edemiyorum. İkinci el kitap okumaktan da hoşlanmıyorum. Siz kitapseverler nerelerden nasıl kitap ediniyorsunuz? Az paraya çok kitap edinmenin yolları nedir bana fikir verir misiniz?

0|0
7|11

En İyi Erkek Görüşü

• İndirimleri takip ediyorum genelde internet sitelerinden.

Cok acil laızm oldugunda D&R dan alıyorum onun harıcınde pek tercih etmiyorum.

ikinci el kitap bana hep saygısızlık gibi gelmistir.

0|0
    0|1
    • niçin saygısızlık? nasıl yani?

• ikinci el kitap ilk alındığı sefer hakkı veriliyor zaten. 2. satışında mümkün değil ki. ama korsan hakkındaki fikrine katılıyorum.

• bence ıkıncı el de en az korsan literatüründe tabi kisisel düsüncem saygı duyuyuorum hos vakitler.

Erkekler Ne Diyor 10

• kitap kurdu arkadaş çevren çok olursa benim gibi, yaşadın. değiş tokuş yapıp, bitiriyoz kitapları.en ekonomik, ucuz, ve kitap satıcılarının düşmanı olduk gibi ;)

0|0
    0|0
  • Toplu set alabilirsin arkadaşım ben öyle yaptım 1500 liralık kitap 500 tl ye geldi hemde aylık 35 tl taksitle ama ilgi alanına uyarmı bilmem. örneğin felsefe seti alıp okuyabilirmisin.

0|1
    0|0
  • E-kitap indir sonra da yazıcıdan çıktısını al!

Hüseyin Nihal Atsız - Bozkurtlar'ın Ölümü

Hüseyin Nihal Atsız - Bozkurtlar Diriliyor

Bu kitapları okumanı öneriyorum.

0|0
    0|0
  • E-book , olayına sar

0|0
    0|0
  • kitap okuma tabletleri var en fazla 4 orjinl kitap parasına denk sonrasında indirdiğin kitaplar hep senin..

0|0
    0|0
  • sahafları talan et.

0|0
    0|1
  • İnternet istesinden toplam veya üniversiteye geldiklerinde alıyorum. 10'ar 15'er :D

0|0
    0|0
  • Kütüphaneler tam da bunun için var, oralardan almayı neden denemiyorsun?

0|1
    0|1
  • beyazıta git

0|0
    0|0
  • Ben halk kütüphanesine üye oldum malum durumlar kesat bedava okuyorum...

0|0
    0|0
    • halk kütüphanesinde çeşit çok oluyor mu? üniversite kütüphanesine giderdim de halk kütüphanelerini bilmiyorum

• Şahsen bizim ki ufak ama alabildiğim kitaplar 4 -5 dolap vardı gene bulunduğun yere göre değişir...

Kızlar Ne Diyor 7

• Senin aksine 2. 3. el kitap okumayı çok severim, sahaflardan alışveriş yapıyorum

0|0
    0|0
  • internet yoluyla.

fuarlar yoluyla.

kütüphaneler yoluyla.

ikinci el kitap satan yerlerde içi temiz kitaplar var;)

yeni kitapları ilk çıktığı zaman alma, indirime girmesini bekle:)

bla bla bla.

0|0
    0|1
  • Genelde idefix'ten alıyorum. Uyguna geliyor. Her ay 60 liraya 5 kitap alıyorum. Kargosu bedavaya geliyor. :)

0|0
    0|0
  • Arkadaşlarından okumak için kitap alabilirsin. Veya bir kütüphaneye üye olabilirsin.

0|0
    0|0
  • Korsan kitap diye bir seçenek var ama tabii ki önermiyorum.. D&r'den kitap almam asla, fazla pahalıya satıyorlar.

0|0
    0|0
    • aynen ya resmen 3 kitap parasına bir tane alıyosun

• nt de aradığını bulabiliyo musun allah aşkına. adamların çizgisi belli, sattıkları kitap benim kitaplığımı geçmez.

• demek şubeden şubeye değişiyor, çünkü ben bana en yakın şubede bulabiliyorum, hatta getirtebiliyorum da olmayan kitapları.

• en uygun fiyata internetten ya da yayınevlerinin kendi satış ofislerinden bulabilirsin.

0|0
    0|0
  • İnternette indirimli kitaplar var ordan alabilirsiniz :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...