Recep İvedik 4 Fragmanı yayımlandı!

21 şubatta vizyona girecek film hakkında ne düşünüyorsunuz arkadaşlar? Gitmeyi planlayanınız var mı? (2. level olduğum için link atamıyorum ama muhtemelen hepinizin haberi vardır)

0|0
7|17

En İyi Erkek Görüşü

• recep ivedik i severim. cinsellik espirisi falan yaptığı yok. ahlaklı numarası yapmayın mk yeter artık. güldürüyor çünkü doğal davranıyor. bağırıyor içinden geleni yapıyor

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 16

• link al link paylaşıyım ben senin yerine. ^^

Açıkcası ben izlemicem adam sadece belt altından espiri yapıyor.Benim Türkiyeden komedi olarak izleyeceğim iki kişi var ; Biri Cem Yılmaz diğeri Şafak Sezer.

0|0
    0|0
  • Beğenmedim,önceki serilerini aratacak gibi

0|0
    0|0
  • dikkat dikkat !

0|0
    0|0
  • şimdi izledim.Adam 4 tane ardarda film çekti Recep İvedikle ilgili. İmkanım olsa 2 dakka durmam şu dalyrak ülkede

0|0
    0|0
  • Para veripte gitmem

0|0
    0|0
  • Bence bundan sonra 5 i olmayacak gibi. Eyvah eyvah 3 çıkacak. O daha kaliteli olur muhtemelen.

0|0
    0|0
  • komik bisey

0|0
    0|0
  • gitmeyi düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Kesinlikle :)

0|0
    0|0
  • Kalitesiz film

0|0
    0|0
  • internete düşsün izlerim :D

0|0
    0|0
  • Rekor kırdırdınız o fragmana ya :(

0|0
    0|0
  • Kız arkadaşlarla sinema muhabbetimiz vardı ona gideriz belki.

0|0
    0|0
  • yalnız sarmıyo gitmicem

0|0
    0|0
  • sacma bir film

0|0
    0|0
  • ya recep ivedik komık gelmıo ama faragman fena sayılmazdı .)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Asdfgh recep İvedik filmi hakkinda oturup konuşmalıyız. Cok kültürlsün bacım

Onu filmden sayan kekolar var mıcidden. Zevksizler :-P

0|0
    0|0
    • ayy cümle kurma yapısına bak allahın dengesizi

• iki hafta sonra mı çaktın salak :D ironi yapmayı biliyon mu :D izlediğin filme bagh asdfgh sanki baba filminden bahsediyosun bide kültürlü olduğunuda düşünmüşsündür vah vah

• Haberim var.Fakat ilgilenmiyorum.1,2,3 izlemedim.Büyük ihtimalle 4 de izlemem.İzlendikçe 25'e kadar çıkacağa benziyor.Böyle saçma sapan filmleri kim izliyor anlamıyorum ki birde 4.'yü yapmışlar.

0|0
    0|1
    • Mal cok adam bulmus kerizleri çekiyor parayida alıyor. 6yasindaki kardesim bile daha iyi espriler yapar

• evet gordum internette izlerim herhalde

0|0
    0|0
  • tuhaf tuhaf seyler bızım ınsanımızında komedı anlayısı bu olur zaten ya cınsellıkten vuruyorlar ya da kıroluktan

0|0
    0|1
  • :D sanki bir sinema yapıtıymış gibi bu kadar büyütüyorsunuzya türk sinemasının en rezil filmidir kendisi

0|0
    0|1
  • gidebilirim,düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Evet, gelince gideceğim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...