Birden fazla üniversite okuyanlar ?

Merhaba arkadaşlar aramızda 2 üniversite okuyanlar var mı ?

2 üniversite okuyanlar 1. ve 2. bölümleri nedir ? 2. kez neden nasıl okumaya karar verdiniz ?

Güncellemeler:
Özellikle her iki üniversiteyide örgün öğretim olanları merak ediyorum

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Biri örgün diğeri açıktan. İkisi örgün olsaydı çakışma olurdu zaten. Bölüm özel kalsın.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• geçen sene sınava girdim. hazırlıksız bir sınav tecrübesi olduğu için tercih yapmadım sadece açıköğretim 2 senelik lojistik yazdım. şu an hem üni ye tekrar hazırlanıyorum hem lojistik sınavlarına giriyorum. ki seneye esas bölümüme yerleşince de, yanı sıra aöf okumaya uzun süre devam edeceğim.

0|0
    0|0
    • hımm asıl istediğin bölüm nedir ?

• ama ben kendi hesabımdan da ks yi takip etmedim ki..

• Kapattığın hesapların hepsinde de takip etmedin mi ? O zaman denk gelmiş yani aklıma başka bir yöntem gelmedi.

• Çap yapıyorum. Mat ve bilg müh.

2 diploma iyi olur bu devirde.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• kardeşim iki üniversite okuyanlar genelde fen edebiyat fakültesi ağırlıklıdır.mühendislik okuyanlarda nadirdir ama okuyanları da vardır ama hiç anlam ifade etmiyor..sonuçta bir meslek ediniyorsun ve o meslekte ilerliyorsun..ikinci bölümün muhakkak işletme olmalı..işletme okumazsan bir anlam ifade etmez..

0|0
    0|0
    • neden işletme olmalı. Neden işletme olmazsa anlam ifade etmez

• iki yıllık okuyorsun ve o bölümle ilgili 4 yıllık bölüme geçiyorsun.bence güzel birşey..

• İronik olarak bakayım duruma :)

Herkesin ilk üniversitesine girişi zorunlu. Hayat adlı bu üniversite tamamen kişiye özel ve karar sana ait değil. Ama 2 ve 3lerde karar verebilirain. 3 genellikle Açıköğretimdir. Bulunsun diye okunur :)

0|0
    0|0
    • hayat üniversitesi standart olduğu için dahil etmemiştim :D

• İnşallah istediğin bölümü kazanırsın güzel üniversite. Bildiğim kadarıyla hep yabancı eğitim var boğaziçinde :)

• İnşallah kazanorım ve sende istediğini yaparsın. İngilizce hazırlık şart tabi :)

• Tarih 1. sınıfım. Ama bizim merkezin bir imamı var adam İlahiyat, Hukuk ve Arapça dili olmak üzere 3 üniversite bitirdi 4 yıllık. Gidip biraz bilgi alacam ondan bende

0|0
    0|0
    • Maşallah yaaa helal olsun adama :)

• Ben de maşallah diyorum ona hafız aynı zaman da sohbet ediyorduk 2. dünya savaşı ile ilgili o kadar şey anlattı ki bilmediğim neler varmış dedim genel kültürü çok fazla adam İstanbul fethinde şahi topun yarı çapını biliyodu :)

• :D :D baya etkilemiş seni onu tanımayı isterdim :D

• Önlisans sonra lisans okudum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...