Kapat

Konyalı ınsana konyaya bakıs acınız nasıl

elımden geldıgınce ıl ıl sorup ıllere karsı bakıs acınızı olcmek ıstıyorum bugun tek sorumu buna ayırıyorum konya ınsanı konya ılı nasıl sızce bır konyalı olarak soruyorum?

0|0
5|11

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 4

• Bir önyargim...ya da genel bir yargim yok Konyalilara karsi.

Fakat tanidigim birkac insan var.Son derece samimi ve misafirperver insanlar,

bunu da söylemeden gecmek istemedim.

Konya...Cografi mahlasi ile Tahil ambari...

Sonra Mevlana Diyari...güzel sehir.Etli ekmegi pek sevmistim.

...

0|2
    0|0
  • Aman Allah'ım benim sorum bu :) Bi'tanem Konya'da yaşıyor. Bu yüzden çok seviyorum orayı. Başka bir duygu beslemiyorum bu şehre karşı.

0|1
    0|0
    • sevgılın konya kulturu ıle buyur o zaman uni okuyor sanırım

• benzıyor kayserı kulturune bıraz olsun. devamı gelır umarım

• 0|0
    0|0
    • :))))))))))))))))))))

• benzıyor bıraz

• cimri oluyorlar :D

0|1
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 11

• Konyayı bilmem ama ne kadar tanıdığım insan varsa konya insanına lanet etmiştir. Tabi genelleme yapamayız ama hangi insana denk geldiysem konya insanını sevmediğini ve uzak durulacak insanlar olduğunu söylemişlerdir ne derece doğru ne derece yanlış bilemem tabi.

0|2
    0|0
    • oyledır genelde unı ogrencılerı pek sevmez ınsanını ve esnafını. dogrudur yanı

• Konyalı arkadaşım hiç olmadı,bir bilgim yok açıkçası

0|1
    0|0
  • çok yakın bir ahbabmız var çok iyiler ve muhafazakarlar ayrıca, dinine çok bağlılar, seviyorum onları, başka konyalı tanıdığım olmadı.

0|1
    0|0
  • Bence biraz daha gelişmeliler . Konya merkez yine idare eder ama ilçeleri hele hele bozkır 10 üzerinden 1 alamaz geri kafalılıkta

0|1
    0|0
  • Mevleviliğin şehri çok severim insanınn da büük kısmı geleneklere bağlıdır, ayrıca etli ekmeğine hastayım.

0|1
    0|0
  • Kyk yurdunda aynı odada 1gün kaldım sonra başka odaya gittim bana iyisi çıkmadı :)

0|1
    0|0
  • bir insanın memleketine bakıpta değerlendirmek abesla iştigal

1|1
    0|0
  • Ilık biraz.

0|1
    0|0
  • bu soru iyi denk geldi..önümüzdeki hafta Konya'dayım..nerelere gidilir Konya'da..

0|1
    0|0
  • şehir olarak cok guzel bir yer , ama her yerde iyi ve kötu insanlar vardır.

0|1
    0|0
  • Konyalı meram bozkırlı askerden iki arkadaşım var çok iyi çocuklar hatalarını görmedim

0|1
    0|0
Yükleniyor...