Çinlilerle japonları karıştıranlardan mısınız ?

çinliler çok itici çinli gördüğümde yolumu değiştiriyorum japonlar çok farklı çok sevimliler sizce ikisi arasında fark var mı :))

0|0
15|43

En İyi Kız Görüşü

• karıştırıyorum. ama çinlilerden nefret ederim... kıtlık olsa bizi yer onospu çocukları

1|3
    3|4
    • aynen yerler insan böbreği yiyorlar

• çin setti barbar moğollar yüzünden yapıldı.

• ee sanırsam çin seddi türk boylarının akınlarının önlenmesi için yapıldı moğollar değil moğollar ne kadar barbardı o döneme göre tartışılabilir ve çin seddi yapıldığında islamiyet daha inmemişti yani müslüman olan milletten korkulduğu için yapılmadı ama ben öyle sanıyorda olabilirim tabi müslümanlardan korunmak için barbar moğolları önleyen osmanlı mimarisinden esinlenmiş bir yapı da olabilir mesela tarih ilk defa çarpıtılmadı nasılsa;)

Erkekler Ne Diyor 43

• cekik göz candır

0|0
    0|0
  • Bazen karıştırıyorum :)

0|0
    0|0
  • ikisininde gözleri çekik ne fark eder :)

1|0
    0|0
  • Japonlar kadar onur ve gurur düşkünü bir millet yok. Adamların derin ve felsefi bir kültürü var, Çinliler ise resmen yamyam.

Havada uçan, karada kaçan, denizde yüzen ne varsa yemek isteyen bir millet bana pek hoş gelmiyor..

0|0
    0|0
    • Ayrıca şunu da vereyim hem izleyin hem de dinleyin;

link

• Ayrıca Japonların hepsi eskiden böyle değildi, tamam Shogunun verdiği bir görevi yerine getiremeyince seppoku veya harakiri yapan 90 kişilik aileler de oldu ama Japon-Amerika arasındaki savaşın sonucu olarak adamlar bu kadar çalışkan hale geldi. Askeri güç bulundurmaları yasak(yani sınırlı) bu yüzden ekonomiye yükleniyorlar.

• Bay çok bilmiş kaynak yapmışsın..

• çok büyük faerkvar çinliler ile japonlar arasında japonlar daha temiz kültürlü ve fiziksel olarak daha uzun.. çinliler çok daha tuaf ve hain..

0|0
    0|0
    • insan yiyen cani onlar

• jaapon bikaç tanıdığım oldu..iyi anlaşabiliyorum..ama çinli ne bileyim tiksiniyorum..japonlarda çinli sevmediğimi bildiğinden galiba benle ii anlaşıyolardı..

• japonlar sevimlidir ve sekste çok iyidirler.çinliler iticidir her zaman..ben bir türk olarak zaten japonları severim..kardeşimizdir japon ve koreliler..

0|1
    0|1
  • Karıştırmam konuşmalarından hemen anlarım. Japonlar daha canı yakın olarak biliyorum. Çinlilerden daha çok severim japonları geleneksel ve moderniteyi dünyada tartışmasız en iyi uygulayan örnek almamız gereken yerler var, ha dinen ise çok sakıncalı atalarına ve ruhlarına tapınıyorlar çok sakıncalı. II.Abdülhamid zamanında Meiji döneminde temaslarımız olmuş. Ertuğrul Fırkateyninde yüzlerce askerimiz şehid olmuştur :( çok kafa ütülemedim sanırsam.

0|0
    0|0
  • var çinliler barbar katil herseyin adisini üretirler japonlar sıcak dost ve en kalitelisini üretirler

0|0
    0|0
  • Hayır japonlar ınanılmaz güzelken cinliler vasat durumda.

0|0
    0|0
  • tüm uzakdoğu asya insanları birbirinden farklıdır. çinliler, japonlar, koreli, taylandlı hepsinin tek ortak yanları, gözlerinin çekik olması ama ayırt edici farkları var tabi...

0|0
    0|0
  • Ben baraj inşaatında çalışırken çinliler yüzünden şantiyeyi bit basmıştı daha sonra onların kaldığı yeri izole ettik ama bitlerden dolayı tam 3 ay eve gidememiştim... Sevimli ve cana yakınlar ama beslenme ve yaşam tarzları kesinlikle hayal bile edemeyeceğiniz cinsten. bu konuda onlar hakkında duyduğunuz bütün hikayelerin gerçek olma ihtimali çok yüksek...

0|1
    0|0
  • Daha iyi olana hayranlık duyulur Aynı maddi şartlar Çin'de olsa bu sefer onlara hayranlık duyardık. Ayrıca Barış Manço'nun bunda çok etkisi var adam yüzünedene Japonya'yı sevdik resmen :D

0|0
    0|0
  • Japonlar ve Koreliler favorim :)

farkları var ya ayırt etmek çok zor değil.

0|0
    0|0
  • çini tatarı kırgızı japonu korelisi vietnamlısı hep karışır bende . benim içni önemli olan çekik gözlü mü heh öyleyse nasıl diktirdik size çin seddini alayına söyle bunu :))

0|0
    0|0
  • ben onların kesimin tamamını karıştırıyom valla

0|0
    0|0
  • baya fark var.Karıştırmıyorum fakat çinlileri kendi içlerinde karıştırabilirim

0|0
    0|0
  • Japonların gözleri yukarı doğru çekik oluyor.. Çinlilerin aşağı doğru :))

0|0
    0|0
  • çekik gözlülerin hepsi japon bb :D

0|0
    0|0
  • nerden baktığına bağlı çinli kızları çok ama çok güzel bire bir test ettim ama japonlar da fena değil desem inanma inan onlarda çok güzeldi

0|0
    0|0
  • karıştırıyorum çin japon kore hepsi aynı

0|0
    0|0
  • japonlari ve korelileri severim

0|0
    0|0
  • Japonlar daha yakışıklı ve daha güzeller. Çinliler çok çirkin hatta Çin ismi de çirkinden gelmedir.

0|0
    0|0
  • ıyı japona verek senı :) harıkırrı yapsında gor sevımlılıgı :P

0|0
    0|0
  • hepsi aynı ya ;)

0|0
    0|0
  • bize her yer japon ya da çin :) suratlarının sembolü budur

0|0
    0|0
  • 2 ırkta aynı benim gözümde,yamyam kategorisine koyuyorum onları

0|0
    1|0
  • çinliler pis ve görgüsüz olur japonlar alçak gönüllü kibar

0|1
    0|0
  • Dar oluyor kızlarınki ordan bilirim :))

0|1
    0|0
  • Onlar da bizi ayıramıyormuş hepsi birbirine benziyor diyorlarmış.

0|0
    0|0
  • bakarak ve görünüşte ayıramayabilirm

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    13

Kızlar Ne Diyor 14

• Cinlilerinki sadece cekik oluyor japonlarinsa gozlerinin ustu daha etli daha sisman ve cekikleride yukari dogru oluyor ve daha sevimli oluyolar cinliler cok soguk yilan gibi :)

1|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • sanki her gün bir çinli ya da japon görüyoruz da ayrımını yapabileceğiz :D

ben ayrımını yapamıyorum benim gözümde hepsi ikiz, üçüz, dördüz, ... gibi :S

0|1
    0|0
  • çin , japon, koreli ... hepsini ayırt edebiliyorum...kaş göz yapısından .. yürüyüşlerinden.. bakışlarından, konuşmalarından anlaşılıyor..

0|1
    0|0
  • Irkci biri olmamama rağmen Çinlileri sevmiyorum ama japonlar çok içten ve guleryuzlu çekik gözlü bence bir adim ondedir :)

0|0
    0|0
  • arasinda ki farki daha hala cözebilmis degilim :D

0|0
    0|0
  • bide koreliler var tabi.

0|0
    0|0
  • Hayır karıştırmıyorum japonlar sevimli birde koreliler :) Çinlilerin yedikleri içtiklerini düşününce... neyse..

0|0
    0|0
  • aralarında bir fark yok ki hepsi aynı ::D

0|0
    0|0
  • hepsini ayırt ediyorum.

0|0
    0|0
  • tanımam etmem

0|0
    0|0
  • Çinli midir japon mudur diye takılmam ki :D