Türkiyenin jeopolitik konumunun ekonomik konjönktürle paralel olarak avrupa bağlamında ......

sosyo kültürel açıdan durumunu nasıl buluyorsunuz?

( bir mok anlamadım?)

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• Bu durumu sosyopolitik platformdaki uygulamaların neo kültürel toplum bireylerine olan psikolojik yansımaları düzeyinde değerlendirirsek ben gidişatı hiç hoş görmüyorum..

2|2
    3|0
    • evet üstadım size katılıyorum .zaten böyle birşeyin olması yadsınamaz bir gerçek. netice itibarıyle sosyokültürel yapı ile sosyopolitik oluşumlar çok girift bir şekilde birbirlerine bağlıdırlar.

• Bizim millet ciddi konulara esprili, esprili konulara ciddi yaklaşır, bilmiyor musun sanki :)

Cevapları oku ve keyfini çıkart , en güzeli bu bence..Ben öyle yapıyorum..:)

Ahaha baksan bir de benim cevabı beğenmemiş biri..Ordinaryus prof. kendisi herhalde :))

Kızlar Ne Diyor 5

• Bu tip durumlarda genelde "He " deyip geçiyorum sen de öyle yap :D

0|1
    0|0
  • asya ile avrupa kıtasını birbirine bağlayan köprüdür :p

1|1
    0|0
  • türkiyenin durumu:salon düğününde takı töreninde en arka sırada bekleyen gelinin eski sevgilisi

0|1
    0|0
  • aman bu meseleler o kadar karmaşık değil ya bakın şimdi:

tayyip'in ol dediği anında olur

olma dediği de anında olmaz ya da ortaya çıkmaz

bkz. son zamanlarda yaşanan yolsuzluk olayları.

0|1
    0|0
  • bogazim agriyor,atkimi getirin uleynnn.

ah,gozluklerim de buradaymis.

neyse ben biraz kitap okuyayim.kipss.

afgsjd

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Özetle;

Doğu ve batı arasında ki köprü oluşumuz. Bunun yanında Linyit, Bor, Tuz ve aslında yok denilse de Petrol kaynaklarımız yüzünden şu ülke üzerinde oynanan oyunların ve kanlı planların hattı hesabı yok!

0|1
    0|0
  • cok sıkıntı buluyorum dogudan gelen kıronun bazı ozentısı olması ayrı bır karısım yaratıyor arada parayıda katarsak kı sermaye yoksun bır ulke oldugumuz ıcın gıyımıde tam olmuyor ortaya palyaço gıbı tıpler cıkıyr populer farklı muzıkler var karmaşa hakım

0|1
    0|0
  • Ne diyon birader .

0|1
    0|0
  • Turkiye tipik ortadogu ulkeleri gibi.tabi orta asyadan kaynaklanan gelenekleri saymazsak.var olan kulturumuz de zaten islamla tanisinca asimile olup arap kulturune dogru kaymistir

0|1
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • Iste gribin yan etkileri hep :)))

0|1
    0|0
Yükleniyor...