Bal reklamlarını nasıl buluyorsunuz?

Bal reklamlarını nasıl buluyorsunuz?

Sizce Türkiyede o kadar balı üretecek arı var mıdır, yoksa o ballar şekerli su mudur?

Güncellemeler:
peki o ballardan alan varmı :)

0|0
20|13

En İyi Kız Görüşü

• Sukur tv izlemedigim icin denk gelmiyorum

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 19

• ben yurtdisinda yasadigim icin, babaanem her telefon konusmamizda "yavrum bal deresi var ondan alayim sana, zihnin acilir, cok meddediyorlar" felan diyordu.. bende artik bikmistim ve en sonunda, yolla babanne demi$tim, bende rahat ediyim oda :)) neyse Kadincagiz almis ondan bana yolladi .. :)) Gramm desen bal kokusu yok, böyle bisey olamaz yha :)) .. aradim babannemi "bidaha dedim böyle seylere alicam diye tutturursan bozu$uruz" dedim :))

0|0
    0|0
  • Bala bulucan tavuk tüyüne batırıcan 1 değil 2 değil 3 değil 4 değil tam 5 kere

0|0
    0|1
  • onlar bal degilmiş glikozmus.

0|0
    0|1
  • bıktık şu bal reklamlarından. birden türediler bu sıralar.. bir de halktan yorum aldıkları görüntüler acayip saçma... hepsi denemiş sürekli kullandıkları markaymış falan ::))

0|0
    1|0
  • bunu beyaz gayet güzel özetliyor bir kaç haftadır

0|0
    1|0
  • Soru 98397 :)

1 değil 2 değil 3 değil 4 değil 5 kere allah belalarını versin.. Bıktık..

0|0
    1|0
  • kaliteli olduğunu sanmıyorum

0|0
    0|1
  • fenalık gelıyor.

0|0
    1|0
  • bal reklamndan sonra tv hayatım bıttı

0|0
    0|1
  • Arılar girsin o sunucuya.

0|0
    0|1
  • Bal deresi, balın ta kendisi.

Ebeyin *mı :@

0|0
    0|1
  • o adamı balderesinde boğasım var!

0|0
    0|1
  • bal deresinde boğmak geliyor içimden o balcıları.

0|0
    1|0
  • baldan sogudum:)

0|0
    1|0
  • bana çok saçma geliyor

0|0
    1|0
  • sekerlidir hepsi, yikinc buluyorum, üzünc ve igrenc buluyorum.

0|0
    2|0
  • Ailecek nefret ediyoruz.

Teşekkürler.

0|0
    1|1
  • çok kötü buluyorum :(

0|0
    0|1
  • 1 degıl 2 degıl 3 degıl tam 5 kavanoz bal ustelık yanında cocuklarımız ıcın polen hediyeli !

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 13

• o reklamlar beni buluyor desem yeridir artık, anladım ki bu ülkede yıllardır bal satılmamış satılamamış:(

1|1
    0|1
    • Hep tahin pekmeze yöneldük reis.. Manyak fişekliyor.. :D

• link yutuba yazıyorum yada deylimoşına.böyle buluyorum

0|0
    0|1
  • türkiyede kalite standardı yok.standardizasyon çalışmasıda çoğu alanda yok çin malları vs.rahatça girebilyo ve üretim alanları denetimi yerersiz.uğur dündarın bal üreticilerininde peşine düşmesi lazım yada her alanda uzman bir uğur dündar yetiştirmeliyiz.

0|0
    0|1
  • 3 kurus için insan sağlığıyla oynuyan oç baska bişi değilller, zayıflama hapı vardı altın çilekmi ne zıkkımsa, kaç insan öldü yaa, ne adi şerefsizler, 100 tl fazla kazanacam diye kaç kişinin ocagını söndürdüler, inş ailesinden biride ölürde anlar o insanların acısını.

0|0
    0|1
  • arı kovanlarının yanına şekerli su koyunca, arılar kovanı bir haftada doldutuyor. çiçek çiçek uğraşmıyor<3

1|0
    0|1
  • beyazın bal reklamı süper :))) link

0|1
    0|1
  • =)) kardesım benım dedem almıs o ballardan bende bı tadına bakıyım dedım bıldıgın küp şeker yani çaya atarsın böyle bi rezllik olamaz =)) dedem asrın hatasını ypms zaten 100e geldı her anlamda hargıden asrın hatası

0|0
    0|0
  • Abi Benim Anlamadığım Konu Balın Kilosu 80 90 Lira Adamlar 1 Değil 2 Değil 3 Değil 4 Değil 4,5 Hiç Değil Tam Tamına 5 Kavavoz Balı 100 Lira Diyorar Durup Düşünmek Lazım Ya Yıllardır Biz Kazık Yiyoruz Yada Bizi Kazıklamaya Birileri Acaip Niyetli

0|0
    0|1
  • glikoz mahsülüdür büyük ihtimal. Birde irandan geldiğini duydum yapay balmış kaynağını tam bilmiyorum . Çinde üretilen yapay yumurta gibi

0|0
    1|0
  • o kadar balı üretecek arı yok ama insan var :)

1|0
    1|1
  • Bilmeyen kalmadı balderesini iyi bir reklam politikası izlediler

0|0
    1|0
  • yettı artık.

0|0
    1|0
  • çarşıda pazarda aynı kaşık ağızdan ağıza geziyormuş gibime geliyor:)

0|0
    0|1
Yükleniyor...