Sizce hangisi daha iyi ?

Marmara Forumdaki sinema salonlari mi daha iyi yoksa metroporttaki sinema salonlari mi daha iyi ?

Güncellemeler:
Sevgilimle falan gitmeyecegim

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• en iyi metroport diyorlar.hem fiyatı daha önemli bence..ayrıca ekran çözünürlüğü önemlidir..en iyi ekran neredeyse orayı tercih et ama ikisini de gör neye ısınırsan odur..

0|0
    0|0
  • madem sevgilinle gitmeyeceksin yiyişen çiftleri de görmek istemeyeceğin için metroporta gitme ucuz olsun bikaç lira benim için önemlidiğorsan metroport ve ya sinema dediğin güzel ses görüntü ise metropotu hayatta tavsiye etmem ama ben metroportun ikili koltuklarını seviyom geni rahat ve evdeki koltuklar gibi marmara foruma gitmedim ama orası daha iyidir ve daha yüksek ücretlidir tek gidiyorsan görüntü vs önemli değilse metroport bir kere olsun temiz olsun diyosan marmara

0|0
    0|0
  • 2 hafta önce metroporttaki sinemeya gitmiştim. ciftli eş koltukları var eğer en arka tarafta oturuyorsanız evinizde bulamıyacagınız konforu bulabilirsiniz. eğer en önlere oturursanız askerlik arkadaşı gibi durabilirsiniz :D

0|0
    0|0
    • Ses sistemi nasil iyi mi olumsuz yorum cok gormustum bunla ilgilide

• ama koltukları cok rahat iki kişilik deri ama gıcırdı yapmıyor uzanabiliyorsun ustunede perde cekebiliyorsun ama perdeli koltuk istiyorsan 5 lira alıyorlar

• Koltuga perde ceksem ne olcak ki o ne alaka

• hiç biri hepsi ruhsuz Süreyya sinemasında film seyreden biri oralardan nefret eder ama mecbur gidiyoruz

0|0
    0|0
  • Sadece film mi yoksa film içinde film için mi sordun bunu ? Ona göre yanıt vercem

0|0
    0|0
  • evdeki kütüphanem ve sayfalar

0|0
    0|0
  • KAtegori Kültür ya :DDD

0|0
    0|0
    • Nereye koyacagimi bilemedim buda bir kültür arkadasim nie oyle diosun :D

Kızlar Ne Diyor 5

• forum.

0|0
    0|0
  • METROPORT'un çok dandik salonları var kafan tavana değecek gibi. ama maramara forum salonlarını görmedim bilemicem yani

0|0
    0|0
  • hangisinde yiyişiyorlar onlara göre o daha iyidir..

0|0
    0|0
    • Neden lyle dedin ki ikisibde de sinemaya gitmedim o yuzden sordum

• sinema salonunda fil izlerken arka koltuklara bak ne demek istediğimi anlarsın .d

• Anladimda banane bundan ben film izlemek icin gidicem :D

• Forum

0|0
    0|0
  • Marmara Forum

0|0
    0|0
    • Fiyatlar nasil ses goruntu falan iyi mi

Yükleniyor...