Ne olacak bu memleketimin hali ?

Olanlar beni okadar üzüyorki , bazen burası Türkiye değilmiydi diyorum , ne oldu Türkiye ye , vatan elden gitti böldüler diyorum!

Nerede benim Türk'iyem?!

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• oy verenler düşünsün birazda yorulduk laf anlatmaya çalışmaktan yalakalıkta bile sınır tanımıyolar zaten din islam derken o bile elden gitti tayyip i allah benzetmeye başladılar milletvekili olacak şahsiyetsizin ettiği lafa bak alahın tüm sıfatlarını üzerinde toplamış bir lidermiş tayyip

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• bence vatanımızı elden gitmesini sağlayan fethullah gülen cemaatidir..bence seçimleri akp kazanacak ve bir akp üyesi olarak davamdan vazgeçmeyecem ve partimi desteklemekten hiç çekinmeyecem..çünkü partim paralel devlet değildir..seni saygıyla karşılıyorum ve ülkem adına sorduğun bu soru hakkında hiç alınganlık tavrı göstermiyorum ve sadece önünde saygı ile eğilirim ama bu ülkeyi köpeklere yem etmeyiz bunu bilmenizi istiyorum..amerikalılarla hotel lobilerinde yemek yiyen köpeklere vermemek için mücadele edeceğiz..

0|0
    1|0
  • Onlari gectim ocak ayindayiz malatyada hava 15 derece. Kar yok, yagmur yok. Bu sene kitlik yasayabiliriz. Bu zamanda adanada ki ekinler filizlenirmis, o da yok suan. Resmen battik. Allah sonumuzu hayir etsin.

0|0
    0|0
    • bu kadar azgınlıga karsı allah rahmetını esırgemeden verdı pekı bızler ne verdık bakın sımdı kara kara dusunuyoruz yagmur yok kar yok ınsanların bıraz dusunmesı lazım nerede yanlıs yapıyoruz demesı lazım

• aynen kardeşim bende onu dıyorum yağmur yok kar yok susuz kalabılırız kıtlık yasanabılır Allah korusun :(

• nereye gitti ?

0|0
    0|0
  • yıllardır aynı soruyorlar nolcak bu memleketin hali?

0|0
    0|0
  • müslüman ülkelerin sonu hep aynı . biz de öyle olcaz ama ne zaman sadece bunu bilmiyorum

0|0
    0|0
  • sen buradasın baksana sen uyumuyon sankı

0|0
    0|0
  • Nekadarda paronayaksınız bundan öncesi darbeler faili meçhullar hergün sehit haberleri, ülke birazdüzlüge çikmis ama siz tersten gidiyorsunuz herhalde

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Uyuyormuydun şimdiye kadar

Bir yere gittiği yok Gitmez gidemezde

Sizler uyuyun

0|0
    0|0
  • Türkiye'yi klozete atıp sifonu çekme peşindeler.

1|0
    0|0
    • Uyanman iyi.

• uyuduğu mu kim söyledi? bazılarının şimdi uyandığı doğrudur.

• Olacakları gözardı etmişler, bizler daha önceden uyumayanlar olarak şanslıyız.

• BURDAAAAAYIZZZZZZZZZZZZZZZZ :d

1|0
    0|0
  • dünya genel olarak karışık zaten Türkiye diğer Müslüman ülkelere göre cok cok daha ıyı durumda ve eskıye gorede refahımız cok yüksek dünyanın her tarafı açlıktan ve savastan olen ınsnlarla dolu. biz hergun bir suru yemegı cope atıyoruz. şükretmek lazım..

0|0
    0|0
Yükleniyor...