Sitede kültür seviyesi olarak sizce nerede?

Burda gerçekten az sayıda bilgi birikimin paylaşan ınsanlar var, ama bazıları hiç ama hiç paylaşmıyor bilerek, isteyerek. Anlamıyorum katkıda bulunmak zor mu bu kadar bilgiye?

Bi çoğuda sildi üyeliğini gitti zaten, gerçekten bilgiye aç site.

0|0
8|42

En İyi Erkek Görüşü

• Mahçubum:(

Bunu daha çok g*tlük olsun dıye yapıyorum, paylaşmak yerıne paylaşmamanın verdiği hazzı yaşıyorum..

Çok'ta anlayacak kafa yok, olanlarla biraz yol alıyor.. ben daha çok sinerji yaratmaya çalışsamda enerjiye dönüşterecek beyınlerın yoksunluğunda fazla fayda çaba göstermıyorum..

yani kürek çekmemek daha keyifli.. sadsa

2|0
    4|5

Erkekler Ne Diyor 41

• Elimden geldiğince, dilimin döndüğü oranda her cevaba aynı ilgi ve saygıyı göstererek yazıyorum.

Lakin bilgim olmayan konularda ukalalık yapmayı, soran kişiyle makara geçmeyi, saygısızlık etmeyi uygun bulmuyorum.

Bahsettiğiniz sorunların bir başka boyutuda eğitim sistemimizin içler acısı halinin sonucu siz değerli genç arkadaşlarımızı iyi şekilde yetiştiremediğimiz için genel sohbet ortamı doyurucu olmuyor ne yazık ki.

Son olarak herkesin KS ortamında bulunma sebebi samimi ve iyi niyetli olmuyor. Bir çok insan yazdıklarıyla genel gidişatı kötü etkiliyorlar.

4|4
    1|0
  • bu tür serzenişler genelde samimiyetsiz geliyor bana.zamanında hikayeler serisi yayınlardım sitede eskiler bilir biraz.herhangi bir iddası olmayan amatörce mizahi karalamalar.sitede bu tür paylaşımların eksikliğinden yakınan sözde "entelektüel" kesimin şu tür eleştirileri ve dedikoduları kulağıma çokça gelmeye başlamıştı ; yeterince zeki değil, bayat, dine saldırma, bu ne paragraf yok insan okumak istemiyor, virgül yanlış yerde, vb bok püsürükler.üretmekten ve anlamaktan aciz tipler sanat eleştirmeni kesilmişti.neyse işte.ksnin sansürlerini de anmazsak olmaz.

diğer yandan film kitap vb öneri sorularıyla karşılaşıyorsun fakat cevabını kaç kişi ciddiye alıyor şüpheli.çoğu öylece kalıyor tahminimce.kimse bana önerdiğin kitabı okudum beğendim/beğenmedim gibi bir geri dönüş yapmadı.

siyaset din vb bir konuda fikrini paylaşıyorsun " cevabın kaldırılana kadar "ki birkaç dakika içinde milyon tane küfür yiyorsun.yazdığın koca paragrafı sana gıcığı olan moderatör kendi fikirlerine uymadığı için anında kaldırıyor zaten.kalıcı olmadığı için de "şu üyenin cevaplarına bakın bir tane ciddi cevabını göremezsiniz " yaftası üzerinize yapışıyor.

özetle ' uğraştığına değmez ' diyerek kenara çekiliyorsun bir süre sonra.en iyisi başak geçmek :/

1|0
    2|0
    • bu yüzden sanada kızıyorum

• bana değil bu insanları sığ bırakanlara, önlerine tabular koyarak yetiştirenlere, yeniliklere tamamen kapalı sorgulamayı ahlaksızlık sayanlara sinirlen.daha yerinde olur :/

• Konunun özünde seninle aynı fikirdeyim, bir yer hariç.. Burda çoğu bilerek ve isteyerek bilgi paylaşmıyor demişsin.. Bilen insan paylaşır onlar bişey bilmeyen sadece laf salatası yaparak kendilerini popüler sanan insanlar.. Bir çok zekiyim diye geçinen üyenin çok salatasını yedi bu site :)

0|0
    0|0
  • Önce dizileri izleyen , sonra kitabını okuyan bir milletiz. Çok şey beklememek lazım.

Abd'nin başkentini sorsam bir çok kişi eminim yanlış cevap verecektir yalan mı?

Şahsen bilgi vermeye çalışan birisiyim bildiğim araştırdığım kadarıyla, karşındaki almak istemiyorsa yapacak bir şey yok.

0|0
    0|0
    • Washington ve D.C aslında birleşik ama olsun District of Columbia havzaya verilen ad. bide DC shoesinin ilk adını aldığı yermıydı gibiydi neyse :P

• Evet ama genelde new york gözönünde diye öyle bilinir. Türkiye'nin başkentini İstanbul olarak bildikleri gibi

• Boş insanlar yorum yapıyor artık,dalga geçmek için sırf yorum yapmış olmak için.Boş konuşuyorlar,eskiden bende uzun uzun yorumlar yapardım bıktım.Kısa kısa geçiştiriyorum

0|0
    0|0
  • belirli bir seviyeyi yakalamak ve oradan asagı düşmemek gibi bir derdi yok ki sitenin. ne kadar cok kişi tıklarsa reklam gelir daha önemli. parasız olmuyor tabi. onlarda haklı.

0|0
    0|0
  • şöyle ki zamanında bu siteyi çok ciddiye alan ve çok ciddi uzun mümkün olduğunca bilgilendirici yanıtlar veren biri olarak, bu cevapları verdikten sonra bir kere bile geri dönmeyen tipleri görünce insan pek cevap vermek istemiyor. daha çok işin eğlencesine kaçıyor. ha yine de öyle mümkün olduğunca yardım etmeye çalışıyorum ama genel olarak böyle yapmamın nedeni budur.

2|0
    0|0
  • cesitli amaclarla üye olmus bircok kisi var.Herkes amacina uygun cevaplar veriyor bu yüzden herkesten ayni katkiyi beklemek bu durumda.

0|0
    0|0
  • Hacım site bilgiye aç haklısın ( ben çok biliyorum'da dicem ) ama league of legend oyununda nasıl yazın 0-3 yaş oyuncu kitlesine ulaşıyorsa burasıda popüleritesinin dez avantajı olarak sahte hesaplar'la dolmuş ve dusmus sadece bir soruyu cevaplamak için az önce uye oldum.. Sıtede kayboldum aslında faydalı amaclara hısmet edebılırdı ama cep telefonu ıle aktıvasyon muhabbetı olsa daha ıyı olurdu... Kısacası degıl uzun uzadıya baktıgımızda kendını kanıtlamaya calısan dısardan bakıldıgında ozguven patlaması yasıyan genclerımızın, dısarıya vuramadıgı paylasamadıgı kız ya da erkek kısvesı altında hayal dunyasındakı ya da gerceklestırmek ıstedıgı seylerı buradan sekıllendırıp yola cıkıyor.. aslında sen bunun farkında olarak ınsanlık ıcın degılde kendın ıcın gercekten duzgun yonlendırebılecegın bır kac kısıyı bulabılırsın buradan.. ortada bebemı yok :P

Ve bızım genclık 92 lılerden sonra ortam cocugu olmus yazık.. Bu arada tatto +1 okadar goz onunde yaptırabılme cesaretın ıcınde +1000 Aslında gostermek ıstemedıgın ayrıntıları fark edebılecek ınsanları mı arıyorsun buda benım meragım

0|0
    0|0
  • Üşeniyorum.

0|0
    0|0
  • aaa olur mu kızlar erkeklerı erkekler kızları nasıl tavlayacagını öğrenip aydınlanıyor

sevgılısı terketti dıye depresyona gırenlerle dalga geçilip moralını düzeltiyorlar

sağlık sorunu yaşayanlar için herkes bır anda doktor olup ilaç önerıyor

inançla ilgili sorularda herkes hoca olup fetva verıyor

en faydalı olanları da canım sıkıldı hadi saçmalayalım soruları bence genel kültüre çok faydası var

0|0
    0|0
  • Çünkü bir cogunun gercekten populerlık ve sacma sebeplerden arkadaslık ısteklerınden oldugunu dusundugum ıcındır.

Genelde cıddi oldugunu dusundugum ınsanlara elımden geldıgınce yardım ediyorum.

Site cok kalıtelı ınsanlar da var amip olanlar da.

0|0
    0|0
  • bu link te kültür var link

0|0
    0|0
  • Ne anlatırsan anlat...Anlattıkların karşındaki insanın anlama kapasitesi kadardır...İnsanlar soruyorlar, bir şeyler yazıyoruz...Beğenmeyip (--) liyorlar ve dahası engelliyorlar...Bu kafada bu düşüncede insana ne yazılır ?.. Basit insan her yerde basitliğini ortaya koyar...

0|0
    0|0
  • Önemli olan soru şu, senin aklında ki kültür ne?

1|0
    0|1
  • Bu profil resmi bana pastelimsi bir şeyler hatırlattı. Her neyse. Aklımda yer etmiş.

0|0
    0|0
  • Genel yaş ortalamasından kaynaklı bilgi ve deneyim eksikliği var, sorulan sorular ve verilen cevaplar sahibinin neredeyse kaçıncı sınıfa gittiğini belli edecek türden. Ayrıca; sosyal çevre ve eğitim eksikliğinin de etkileri var, toplumda olduğu gibi..

0|0
    0|0
  • vikipedi ye bağış yapmayan tek ülkede yaşıyorsun.Olsun o kadar

0|0
    0|0
  • İnsanlar hiç bir zaman hayal ettiğimiz gibi olmadı ..

Dalga geçmek onları yücelttiğine inanıyorlar.

1|0
    0|0
  • ben gelipte buraya uzun uzun bilgi verirdim ama okumuyorlar ki, iki üç satır okuyup geçiyorlar

daha çok amaç yorum yapmış olmak

0|0
    0|0
    • Hocam sen bilgini ver, okuyan çıkar elbet, sözlüklerin popülerliği bile böyle olmadı mı?

• Yok arkadaş bu sitede bilgi amaçlı bulunan insanların sayısı oldukca az örneğin bilgilerimi paylaştığım sorumda okumaya üşenen ve ilgilenmeyen insan sayısı okadar azdı ki cevap veren bir arkadaşın sorduğum sorunun bu site için yanlış yer olduğunu bu sitedekiler için yazmaya bile deymez dediğini biliyorum o gün bugündür yazmıyorum

0|0
    0|0
  • Ne bilmek istiyorsun ?

Fraus latet in generalibus..

ahahkasjdhk frontal lobumu hissetmiyorum ..

0|0
    0|0
  • Ben yeniyim buralarda, özellikle gece 2-3 gibi güzel muhabbetleri yakaladım. Keyif aldığım çok oldu. Zaten belirli kesimin üzerinde durduğu başlıklar bile belli de, durgunluk çok.

0|0
    0|0
  • Sitedeki kültür seviyesinden şikayet eden üyelerin "kominizm, ört pas, Broadwey, dikdadör, herkez, yanlız" yazdığına şahidim. Ne konuşulabilir ki?

0|0
    0|0
  • Üyeliğimi silip gitmiştim ama geri döndm :) Haklısın konuların çekiciliği kalmadı pek

0|0
    0|0
  • kendini gizleyen,soracağı soruyu düşünmeden yazan birine ne ciddiyette cevap beklenir?bir yerde adamına göre..

0|0
    0|0
  • entellektüel bilgiye ihtiyacı olan bir site mi burası sence ? insanlar sadece eğlenmeye, geyik yapmaya geliyorlar, bırak tadını çıkarsınlar

0|0
    0|0
  • eski tadi yok

.

0|0
    0|0
  • Soruların basitliğinden bazende üyelerin basitliğinden ortada gerçekten bir nitelik sorunu var

0|0
    0|0
  • herkes gırgırında da o yüzden.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    11

Kızlar Ne Diyor 8

• Hak eden bir topluluk olsaydı herkes elinden geleni yapardı şüphe yok ki..

Ama cidden suistimal ediliyor.

Kültürden ne anladığımıza bağlı olarak da değişir tabii.

Kültürlü takılan, bir cümleyi evirip çevirip yazıp paragrafı uzatıp, anlaşılmaz olmaya çalışanlardan bolca var.

Bakarsan görürsün.

3|2
    2|1
  • küp şeker mi yoksa toz şeker mi seversiniz gibi sorularda paylaşabileceğim bir bilgi yok.bir şeyler paylaşınca da tersliyor.ciddi derdi olana yardım etmeye çalışıyorum

1|0
    1|0
  • Bugün varım yarın yokum... Kim benden ne öğrenmiş? Kimse de bir şey öğrenmemiş...

2|0
    0|1
    • Görmeyeli laf sokar olmuşuz sayın esmer.. neye borçluyuz bunu?

• En kısa sürede bir görüşme daha ayarlıyalım da ince ayar çekeyım sana..

• Kültür seviyesine bağlı bir durum göreceli diyebiliriz :D

1|0
    0|0
  • çoğunluğu çöp

gerçekten bir şeyler öğrendiğim üye sayısı çok çok az.

2|1
    0|0
  • Küfür seviyesi olarak okudum :( ben daha uyanamamışım gidiyorum :D:D

0|0
    0|0
  • sitenin seviye yerlerde. paylaşsan basmıyo kafalar.

0|0
    0|0
  • aylardır üyeyim tek kelime bişey öğrenmedim diyebilrim :D vakit kaybı

0|0
    0|0
Yükleniyor...