Saksafon - enstruman çalmak..

millet geceniz güzel geçsin.. müziği çok severim ve çocukluğumdan beri dans vs ile içinde yer aldım almaya çalıştım. şimdi dansa ayırcak zaman bulamıyorum ve nekadar istesemde yaşımda geçti bunun için. şimdi sevdiğim başka bişeye yönelmek istiyorum. saksafon çalmak istiyorum acaba bunun bir yaşı varmıdır öğrenebilirmiyim.. prof olmasamda orta halli bir saksafonist olabilirmiyim sizce. ilgisi ve bilgisi olan varsa buyrun alalım :)

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• neden illa saksafon onu anlamadm :D pek yaygın olan bir müzik aleti değil, hani gitar falan olsa kendi kendine çalar söylersin de ne güzel olurdu :D tabi seviyorsan gerçekten sen bilirsin ya işte bunu sevmen bile başlı başına ilginç gibi olduğunu gösterir :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Saksafonun adını kirlettiler dostum.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Dostum öğrenmenin yaşı mı olur önemli olan verimli çalışmak çalışırsan profesyonel bile olabilirsin inan bana ama para kazanır mısın orasını bilemem piyasa çok boktan :D

0|1
    0|0
    • bi mesleğim var ve profesyonel olarak bunu yapıyorum zaten:) saksafonda prof olursam para kazanmak yerine ülkede jazz müziğin gelişimine yaygınlaşmasına katkı sağlamak için kullanırım:) öğrenmenin yaşı olmaz evet ama bilmiyorum :)

• istediğim herşeyi başardım bu zamana kadar elimden geldi. ciddi ciddi düşünüyorum bunun üstüne artık. 1000 lira ayırıp bir saksafoın almak lazım. :D

• Kesinlikle yap diyorum ve ben kaçıyorum görüşmek üzere :D

• dunyanın en ıyı saksofoncusu diye tabir edilen bir adam amerikalı bir zenci jazz saksafoncusu 60 yasından sonra ögrenmiş gerisini sen düşün

0|1
    0|0
  • Ülkemiz de az talep gören bir meslek. Umarım başarılı olursun güzel bir tonu var.

0|0
    0|0
Yükleniyor...