Üniversite bırakılmalı mı?

Üniversite bırakmanın avantajları ve dezavantajları nelerdir? Bırakmayı hiç düşündünüz mü?

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• Bence hiç bırakılmamalı.Şu an bir çok üniversiteyi kazanamayan insanlar var .Ya da üniversiteyi okuyabilmek için bir sürü fedakarlık yapabilecek kişiler.Bence insan elindeki şansının kıymetini bilmeli.Bu devirde lise mezunları bile zor iş buluyor.Bence bölümünü sevmiyorsan bile katlanmalısın ki bir üniversite diploman olsun elinde.Ve bu çok önemli bir şey bence..İlerde pişman olacağınız şeyler yapmayın.Bırakmayın üniversiteyi...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• kazanmak için o kadar dirsek çürüt,mürekkep yala sonra da bırak.o kadar uğraşmışım bırakır mıyım ya :)

0|0
    0|0
  • Herkes üniversite okumak zorunda değil ama imkanı varsa kendisini biraz zorlayıp okumalı diye düşünüyorum sonuçta burası Türkiye.

0|0
    0|0
  • ilk iki yılım boyunca bırakmaya kararlıydım nerdeyse hep aklimdaydi ama bir cesaret edemedim igili de birakmamisim 3 terim mis gibi :)

0|0
    0|0
  • sen ünv. bıraksanda o seni bırakamaz. onsuz bir hiçsin dostum.

0|0
    0|0
  • bu karizmaya üniversite bırakmak yakışmaz :D

0|0
    0|0
  • Bırakmayı değil okumamayı düşündüm.

Kararımdan da mutluyum.

0|0
    0|0
  • düşünmedim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Eğer ticarete atılacaksan bırakmak mantıklı.

0|0
    0|0
  • Hoşgeldin adaş :)) özlemiştim seni. Üniversite bırakılır mı yaaa nereden çıkardın

0|0
    0|0
  • Her ne yaparsan yap, okuduğun okulu bırakma. SAKIN. Bizim ülkemiz de topril>etiket>kendini geliştirme 5-6 senelik iş hayatımda öğrendiklerimin başında gelir.

0|0
    0|0
  • tıp terk gıda müh. mezunuyum.ne istediğine karar ver yeter.

0|0
    0|0
Yükleniyor...