İzlediğiniz en iyi yabancı diziler hangileri ?

İzlediğiniz en iyi yabancı diziler hangileri ?

Ben Prison Break , Chuck , Game of thrones, spartacus ü izlemiştim şimdi yeni bir diziye başlamayı düşünüyürum hem banada tüyo olur yorumlarınız bekliyorum.

0|0
8|1

En İyi Kız Görüşü

• breaking bad güzeldir çok aşk meşk yok.

dexter güzel ama uzun dizi sevmiyorsan başlama çok uzun.

once upon a time bence güzeldi; fantastik.

spartacus zaten süperdi ama izlemişsin.

fringe güzel başlıyor; bilim ve polisiye dizisi ancak ben biraz sıkıldım.

how ı met your mother klasik komedi izlenebilir.

ama benim en çok beğendiğim dizi grey's anatomy. bizim doktorlar dizisinin orjinali :)) ama gerçekten çok seviyorum.

0|0
    0|0
    • Dexter ve once upon a time dizisi listeme aldıgım diziler arasında. Ancak malumdur ki bir diziye baslamak kolay olmuyor özellikle 4-5 sezon oynamıs ve bitmiş uzun dizilere. İyi bir arastırmadan sorna Chuck dizisine baslamıstım ve bitti. Şimdide aynı sekılde baslıcam. Fringe dizisi ilk sıradaydı gözümü korkuttunz :D

• Spoiler vermeden nasıl anlatıyım bilemedim şimdi. Kısaca komedi , aşk ve ajanlık ( polisiye ) konularının en iyi işlendiği dizilerden biri. Karakterleri efsane olucak derecede cok iyi oturmus. Ana karakter yani Chuck'ın beynine bir mail ile bilgisayar yerleşir ve bu onu CIA in özel ajanlarından biri yapar. Ve macera başlar :) kesinlikle öneririm.

• aaaa fena değilmiş. başlayayım bende bakalım teşekkürler.

Kızlar Ne Diyor 7

• How I Met Your Mother,Dexter,

1|1
    0|0
  • The Wampire Diaries

The Walking Dead

The Originals

Teen Wolf

True Blood

Bak hepsi T ile başlıyor :D

0|1
    0|0
    • The Walking Dead i bende izliyorum amaşu anki sezonunda heyecan biraz düştü gibi o yuzden bıraktım. The Orginals'ı ılk defa duydum arastırıcam.

• tamam listeme alıcam :)

• İyi seyirler :)

• supernatural ve doctor who

0|1
    0|0
  • GAME OF THRONES

0|1
    0|0
    • izledim.

• soru başlığını görerek cevap vermiştim ama sen öneri arıyomuşsun nasıl tür izlediğini bilmiyorum ama the following te güzel

• Gossip girl izledigim iyi diziydi ama erkeklerin pek sevebilicegini dusunmuyorum :D

0|0
    0|0
  • sherlock candır

0|0
    0|0
  • Fringe, harika bir diziydi. Bitmemeliydi, ama adamlar tadında bırakmayı biliyorlar.

0|1
    0|0
    • 4. sezon 12. bölümdeyim. hepten saçmaladılar bir ara bırakacam da sonunu görim diye bırakmıyorum :)))

Erkekler Ne Diyor 1

• Lost dizisinden Sawyer'ın yeni bir dizisi başladı Intelligence. Daha 2 bölüm yayınlandı. Casusluk/ajanlık üzerine. Chuck'a oldukça benziyor.

Homeland yine iyidir. İstihbarat teşkilatı ve ajanların dünyası. 3.sezon yeni bitti.

Nikita yine ajan ablamızdır.

Agents of Shield - Avengers'ın devamı niteliğinde dizi. Biraz zayıf ama.

0|1
    0|0
Yükleniyor...