En son hangi kitabı okudunuz

en son hangi kitabı okudunuz ve okuduğunuz kitaplar arasında en beğendiğiniz hangisiydi?

Güncellemeler:
çizgi roman okuyan var mı aranızda?

0|0
18|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 17

• Watpadd doye bir uygulama indirdim hala kafama.gore bir.kitap bulamadim

En son grinin ellitonu okudum

0|0
    0|0
  • Stephen King- Kemik Torbası

0|0
    0|0
    • hatırladığım çok saçmaydı. gerçi "yaratık" kadar saçma değildi. son dönemlerindeki kitapları fiyasko.

• Günaha Davet.

0|0
    0|0
  • Soğuk kahve- Ahmet batman

1|0
    0|0
  • Senden Önce Ben - Jojo Moyes. Bugün bitirdim. Mükkemmeldi :)

1|0
    0|0
    • Bu yazarın sevgilimden son mektup diye bir kitabı var onuda öneriyorum. Senden önce ben kitabında olduğu gibi kapılıp gideceksin bunada :)

• genç osman tarihi :D

0|0
    0|0
  • Kaiken'i okuyordum biraz ara verdim aynı zamanda da "bir kedi bir adam bir ölüm"ü okuyorum

0|0
    0|0
  • En son Nazım Hikmet'inşiir kitabını okudum. Bugünde Ahmet Batman'nın kitabına başladım :)

0|0
    0|0
  • %100 düşünce gücü :)

0|0
    0|0
  • soğuk kahve,ezoterizme giriş ,gizlenen tarih,athena en beğendiğim gizlenen tarihti :))

0|0
    0|0
  • En son okudugum kitap kizil nehir- john hart. En begendigim yesil yol

0|0
    0|0
  • Bulanti'yi okudum ustune de okumam icin zamana ihtiyacim var

0|0
    0|0
  • Hz. Hatice'nin hayatını anlatan kitabı okumuştum

0|0
    0|0
  • İskender Pala/Katre-i Matem.

0|0
    0|0
  • Veronika ölmek istiyor

0|0
    0|0
  • kassandra damgası

0|0
    0|0
  • o kadar uzun zaman olmuş ki hatırlamıyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Şu an efendi uyanıyorum okuyorum 100 yıl önce yazılmış 100 onceye göre geleceği(yani bu günü) anlatan bir distopya örneği yalnız adam teknolojik kültürel ve siyasal açıdan %99 tutturmuş teknolojik açıdan silahlar görüntülü aygıtlar çevreci enerji vs, kültürel olarak erkeklerde ve bayanlarda gerçekleşen değişimler, siyasi olarak ise her yerde ingilizce türevi dillerin konuşulması hatta planlanan kürdistanda "Fransızca'dan etkilenmiş bir rusça ile hint ingilizcesi konuşuluyordu" diyor yazar artık bu gelecekle ilgili planları nerden duymuşsa(!) Bunun yanı sıra en beğendiğim kitaplar: Gefik savaşları serisi ve Ateş ve buzun şarkısı serisi(40-50 sayfa okuyup 1 bölümdizisini izlemek süper oluyor:D)

0|0
    0|0
  • yerdeniz serisinin tek cildi çıkmış ona devam ediyorum. ondan önce zaman çarkı 14.cildi okudum.

en çok 1984'ü severim george orwell den.

0|0
    0|0
  • Az önce konusunu açtığım, Kar melekleri ni bitirdim.en beğendiğim halen daha olasıksız

0|0
    0|0
  • En son nick vujacic - limitsis yaşamı okudum tavsiye ederim. Çizgi roman olarakta avengers okuyorum

0|0
    0|0
  • Bana Düşlerini Anlat - Sidney

0|0
    0|0
  • Cehennem /

0|0
    0|0
  • Üstün dökmen küçük şeyler

0|0
    0|0
  • Ahmed arif - Leylim Leylim