Kar Melekleri Kitabı Hakkında görüşleriniz ve Sürükleyici Kitap Tavsiyeleriniz ?

Arkadaşlar 3 senedir dolabımda kuzu gibi yatan Kar Melekleri (polisiye-suç-gerilim) kitabını yeni bitirdi. Açıkcası bitirdim sürükleyiciliği beni kitaba bağladı ve normalde 7-10günde kitap bitirmeme rağmen bu kitabı 3 günde bitirdim.Keyif aldım açıkcası

Bundan sonra ne okuyacağıma karar veremedim.. Uzun zamandır başlayıp başlayıp yarım kalan melekler-şeytanlar mı dersiniz?

ya da siz neler tavsiye edersiniz? Türü ile birlikte yazarsanız sevinirim.

Güncellemeler:
Yazı da bir sıkıntı var, sildiğim yerler bazı yerlere eklenmiş :S

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• O bir seri. Seytanın gözyasları ile Beyaz Helsinki adlı kitaplarıda okumanı öneririm.

Yine polisiye gerilim olarak devam etmek istiyorsan,

P.J.Parrish- Ölüm sarkısı

Tami Hoag- Gölgedeki İzler

John Verdon serisini okuyabilirsin.

0|0
    0|0
    • Bunu bilmiyordum. Seriyi devam edip, bitirmek istiyorum. Kari fenalarda sanırım :) Diğer tavsiyelerini not ettim. Mutlaka okuyacağım. Okuduktan sonra ki görüşlerimi paylaşacağım. Teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 1

• Kızıl Nehirler

Leyleklerin Uçuşu

Siyah Kan

Bunlarla başla ve "Koloni" hariç Jean Christophe Grange'ın diğer tüm kitaplarını oku..

0|1
    0|0
    • Şu an arşivimde ''Taş Meclisi'' var Jean christophe grange' ın, elimde çevirip çevirip duruyordum, tavsiye eder misin?

• Taş meclisini 3'de 1'ini bitirdim. Akıcılığı güzel yazarın beni cezbetti. Ama olaylara çok derinlemesine dalıyor ve okurken direk kişinin yaşadığı duyguları hisleri hissettirdi. Tavsiyelerini sırasıyla yerine getiriceğim teşekkürler hocam.

• Önemli değil..

Yükleniyor...