Etkisinden kurtulamadığınız bir kitap var mı?

Etkisinden kurtulamadığınız bir kitap var mı?.. Ya da kitaplar var mı? :)

Güncellemeler:
Kitaplar çok pahalı değil mi sizce, açıkcası ben bazen ucuzuna kaçıyorum :/

0|0
15|12

En İyi Erkek Görüşü

• ahmed günbay yıldız - figan

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Aşkın gözyaşları (sinan yağmurun kitabı) serisini tavsiye ederim Tebrizli Şems ve Mevlana yı iyi tanımak istiyorsan iyi bir tasavvufi kitap ayrıca ESRARNAME (ayfer kafkas ın kitabı ) , Bozkırın Sırrı: Türk Peygamber ( ahmet turgut) ve Dostovieski den sadece kumarbazı tavsiye ederim. :)

1|0
    0|0
  • marilyn monroe diye bi kitap vardı hayatını anlatıyo marilyn'in onda etkilendim. Hem hayranı olduğumdan hemde gerçek olaylar olduğu için etkiledi :I

1|0
    0|0
  • şibumi-olasılıksız

1|0
    0|0
  • Suç ve ceza Dostoyevski , Remzi çavuş Tarihte ilginç gerçekler ,Milan Kundera Varolmanın dayanılmaz hafifliği .

1|0
    0|0
  • Kitapları severim ama öyle sürekli etkisinde kaldığım bir kitap yok. yalnız her kitap bittiğinde bir arkadaşımdan ayrılır gibi hüzünlenirim.

1|0
    0|0
    • "güncelleme" yok be pahalı değil. korsanlar bir paket sigara parası, orijnaller 3-4 paket sigara parası. dün iki kitap aldım ödediğim para 35 liraydı. iki kitap için...

• bence çok gibi sanki ya ben iki kitabı bazen 10 tl ye alıyorum :)) ama elimden geldiğince orijinal almaya çalışıyorum.. Buradan yetkililere sesleniyorum kitap fiyatları biraz düşsün herkes okusun adam olsun :)))

• mont. denemeler

1|0
    0|0
  • civcik kitabını alcam :))

1|0
    0|0
    • hmm evet ya bende geçen horozcuk kitabını aldım okuyorum bayağa etkileyici heyecanlı ve güzel gidiyo bakalım merak ediyorum sonunda neler olcak :)))

• bende civcik kitabımı alcam bir iki yerde baktım güzelmiş alıp okuyacam onu :))

• 19 şifreleme koduyla oluşturulmuş ve tanrı tarafından yazılmış bir kitap var evett

1|0
    0|0
    • tanrı tarafından yazılmıs bir kitap mı var kuranı kerim dısında ...

• senin kitabın :))

1|0
    0|0
  • Lord Kinross-Atatürk

0|0
    0|0
  • Hakan Günday-Kinyas ve Kayra..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Suç ve Ceza

1|0
    0|0
  • Uçurtma Avcısı-Khaled Hosseini

1|0
    0|0
  • evet sınan akyuz sevmek zorunda degılsın benı kıtabı

1|0
    0|0
  • Paris Büyüsü.Ben pazardan alıyorum 3 tanesi 10 TL :((

1|0
    0|0
  • huzur sokagi

1|0
    0|0
  • stephen king-mahşer

vladimir bartol-alamut

eco umberto-baudolino

hakan günday-kinyas ve kayra

1|0
    0|0
  • The Secret

1|0
    0|0
  • Notre-Dame de Paris

1|0
    0|0
  • Khaled Hosseini-Bin Muhteşem Güneş

1|0
    0|0
  • Aklından bir sayı tut.

1|0
    0|0
  • Kayip gul. İsaretli yerlerden seviniz. Sefiller. Yuregim seni cok sevdi. Dokuza kadar on. Aslinda giden erkek yoktur. Nutuk. Tutunamayanlar. Ucurtma avcisi.piraye.baska.

0|0
    0|0
  • Aklından bir sayı tut

0|0
    0|0
  • seda diker_ aslında giden erkek yoktur...

0|0
    0|0
  • Bu aralar kuçuk tom diye bi kitap okuyorum çok guzel hikayesi var :(

0|0
    0|0
  • Bir genç kızın uyuşturucu günlüğünü çok severek okumuştum. Birkaç saat içindede bitmişti.

0|0
    0|0
Yükleniyor...